Побитий міліцією донецький журналіст заявив про провокацію

Артем Фурманюк не виключає, що затримання і побиття його і трьох його друзів, було спланованою провокацію, якою міліція хотіла помститися за критичні статті.

Побитий донецькими міліціонерами журналіст Артем Фурманюк не виключив, що його побиття - це спланована провокація, яка могла бути пов'язана з професійною діяльністю.

Він зазначив, що йдеться про його критичні статті, в яких висвітлювалися недоліки роботи керівників правоохоронних органів Донецька й області.

За словами журналіста, під час конфлікту між ним та незнайомцями міліціонери жорстоко побили його та трьох його друзів. При цьому всі четверо були заковані у наручники та не мали можливості захищатися від ударів, стверджує журналіст.

На думку Фурманюка, міліція, очевидно, не очікувала, що інформація про цей інцидент дістане розголосу не тільки в місцевих ЗМІ, а й приверне увагу МВС.

Нагадаємо, що головне управління Міністерства внутрішніх справ у Донецькій області заявляє про законне застосування сили відносно журналіста Артема Фурманюка й трьох його товаришів у Донецьку.

Зазначимо також, що за останні декілька днів це вже другий випадок у Донецьку, коли журналісти скаржаться на незаконні дії міліції.

Напередодні головний редактор одного з обласних видань Геннадій Березовський звернувся до президента з проханням захистити його від протиправних дій міліції та забезпечити безпеку йому та родині.

Керівник правозахисної організації "Донецький Меморіал" Олександр Букалов каже, що побиття людей - одне з найчастіших проявів свавілля правоохоронців. Міліціонери дозволяють собі бити людей, бо впевнені у своєї безкарності, зазначає він.

Однак правозахисник не виключає, що перевірка з боку МВС буде ефективною, і якщо буде зібрано достатньо фактів свавілля міліціонерів вони будуть притягнені до відповідальності.

Але ж в більшості випадків довести провину правоохоронців в побитті людей неможливо. Як зазначив експерт, існує безліч способів "відмазування" міліціонера від відповідальності, адже тоді мають відповідати за злочин і їхні керівники.

Читайте також:

У міліції заявили, що донецького журналіста побили законно

У Донецьку міліціонери жорстоко побили журналіста та його друзів

У севастопольському райвідділі міліції затриманого знайшли повішеним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: