Побито журналіста "Коммерсанта"

Увечері у понеділок, 13 серпня, в під'їзді свого будинку невідомими був побитий журналіст газети "Коммерсант-Україна" Артем Скоропадський.

Увечері у понеділок, 13 серпня, в під'їзді свого будинку невідомими був побитий журналіст газети "Коммерсант-Україна" Артем Скоропадський. Про це повідомив сам постраждалий.

Артем Скоропадський
Lenta.ru
Артем Скоропадський стверджує, що постраждав через критику мера
"Це відбулося приблизно в 22 годині 40 хвилин. У темному під'їзді двоє невідомих ударили мене в обличчя. Коли я у відповідь ударив одного з них ногою, нападаючі сховалися," - розповів Скоропадський виданню Новий Регіон.

За його словами, нападаючі не вимагали від нього грошей і взагалі за час інциденту не вимовили жодного слова. Сам Скоропадський пов'язує подію з своєю професійною діяльністю.

У понеділок в "Комерсанті" на першій смузі вийшов матеріал з критикою київського градоначальника Леоніда Черновецького, відзначив журналіст. Після чого в редакцію газети подзвонили з мерії і повідомили, що мають намір подати до суду на видання.

"Це був матеріал про конфлікт між мерією і торговцями українською патріотичною символікою на Майдані, чиї торгові місця Черновецький зараз намагається закрити. Напередодні мені вдалося потрапити на закриті переговори Черновецького з торговцями, де мер кричав на торговців і пропонував їм забиратися з Майдана "разом з своїми значками в зубах". Все це я описав в сьогоднішньому матеріалі, після якого в редакцію подзвонили з мерії, нас повідомили, що чиновники подаватимуть до суду, оскільки вважають, що я спотворив цитату мера", - говорить Скоропадський.

"Я думаю, що сьогоднішній напад на мене пов'язаний з публікацією", - додав журналіст, відзначивши, що про напад він вже повідомив в міліцію і зараз чекає прибуття правоохоронців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: