Побитому в Раді депутату Донію призначили судово-медичну експертизу

Аналогічні експертизи призначені і депутатам від інших політичних сил, які брали участь в зіткненнях у Раді і отримали ушкодження.

Для встановлення ступеня тяжкості нанесених тілесних ушкоджень під час зіткнень 27 квітня в парламенті прокуратура призначила судово-медичну експертизу народному депутатові від НУ-НС Олесю Донію.

Про це повідомив прокурор міста Києва Юрій Ударуцов.

"Донію призначена судово-медична експертиза для встановлення ступеня тяжкості нанесених йому тілесних ушкоджень. І тільки після цього буде визначено: визнавати його потерпілим або ні. Зараз у нього такого статусу ще немає", - сказав прокурор, додавши, що також аналогічні експертизи призначені і депутатам від інших політичних сил, які брали участь в зіткненнях у Верховній раді і отримали ушкодження.

Крім того, Ударцов повідомив, що у рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом тих подій, допитуються усі депутати, незалежно від політичної приналежності.

"У цій кримінальній справі працює п'ять слідчих. Допити йдуть щодня. Ми усіх допитуємо - і регіоналів, і бютівців, і нашоукраїнців", переваги нікому не даємо", - сказав Ударцов.

Між тим, прем'єр-міністр опозиційного уряду Сергій Соболєв повідомив, що Донія повинні перевести на інтенсивне лікування до іншої медичної установи.

"Доній знаходиться в лікарні, поліпшення стану здоров'я немає і, швидше за все, він буде переведений на інтенсивне лікування до іншої установи охорони здоров'я, оскільки ті заходи, які були прийняті, не дали позитивного результату", - сказав політик.

Нагадаємо, 27 квітня у ВР під час розгляду питання про ратифікацію угоди про продовження терміну перебування ЧФ РФ в Криму у сесійній залі парламенту сталися зіткнення між народними депутатами, а також було застосовано димові шашки.

В результаті бійки народний депутат від НУ-НС Олесь Доній отримав струс мозку і був госпіталізований.

Читайте також:

Опозиція вимагає притягнути до відповідальності двох "регіоналів"

Депутат від НУ-НС після бійки в Раді пересувається на інвалідному візку

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу через бійку в Раді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: