Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поблизу Чорнобильської АЕС затримали сталкерів із Росії

Двох росіян і п’ятьох українців покарають за адміністративне правопорушення.

У зоні відчуження навколо Чорнобильської АЕС виявили групу із семи сталкерів. Усіх порушників правил режимного об’єкту затримали.

Поліцейські та прикордонники помітили непроханих гостей поблизу міста Прип’ять. Як повідомляють у відділ комунікації поліції Київської області, всі учасники групи нелегально потрапили до зони відчуження. Їхньою метою був екстремальний туризм.

Затримано громадян України: 19-річного жителя Житомирської області, 22-річного жителя Київської області, 27-річного жителя Києва, жителів Запоріжжя 25 та 26 років. Разом із ними було двоє громадян Росії: віком 24 та 33 років. На порушників були складені адміністративні протоколи, українцям загрожують штрафи, а росіянам – примусове скорочення терміну перебування в Україні та сповіщення влади РФ про вчинене правопорушення. "Матеріали направлено до Іванківського районного суду Київської області для прийняття рішення", - наголосили в поліції. 

Як повідомлялося, два тижні тому в зоні Чорнобильської АЕС затримали трьох сталкерів-екстремалів. На стакерів було складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 КУпАП "Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення". Правопорушникам загрожує покарання у вигляді штрафу.

Відео Митці вирішили розвінчати неправдиву інформацію про Чорнобиль

Зона відчуження притягує митців, які вирішили - неправдиву інформацію про Чорнобиль потрібно розвінчувати і привертати увагу до цих територій мистецтвом. Тому поруч з четвертим реактором намалювали мурал, показали інший Чорнобиль вночі і наймасштабніше - влаштували лазерно-світлове шоу.  

Митці вирішили розвінчати неправдиву інформацію про Чорнобиль

Залиште свій коментар

Вибір редакції