Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поблизу села на Вінниччині розвелися вовки: вони вільно заходять на подвір’я і полюють на худобу

Місцева влада не реагує.

На Вінниччині, на кордоні з Молдовою, активізувалися вовки. Тварини вільно заходять на подвір’я та полюють на худобу, а в місцевого фермера за раз загризли десяток кіз. Місцева влада не реагує. Як люди самотужки борються з нашестям хижаків, у ТСН.19:30.

Подружжя Боднаревських тримають ферму із сотнею кіз. Кілька днів тому поголів’я погнали на пасовище, а над вечір на отару напав вовк. Звір навіть не злякався пастухів. "Вовк відбив 11 вівців у стаді. Інші втекли додому", - згадує фермер Микола Боднаревський.

Із 11 кіз, яких відбив від отари вовк, знайшли живою лише одну – Зозулю. Нині вона ледь тримається на копитах, а на шиї - сліди від зубів. Тварину лікували, кололи антибіотики.

По сусідству вовк напав на молоде теля. У зграї з’явилося поповнення, яке батьки вчать полювати, вважають місцеві. Справа у тому, що вовк зайшов на подвір'я і розірвав теля. Тепер жителі Нагорян ввечері на вулицю не виходять, бо чують, як просто посеред села виють вовки.

Відео Вовки тероризують мешканців кількох сіл на Вінниччині

Вовки не дають спокою мешканцям кількох сіл на кордоні з Молдовою. Вони вільно заходять на подвір’я та полюють на худобу. А у місцевого фермера за один раз з’їли десяток кіз. Місцева влада не реагує, тож людям доведеться самотужки боротися з нашестям хижаків.    

Вовки тероризують мешканців кількох сіл на Вінниччині

Така ж проблема з тваринами була і в минулому році, каже голова сільради. Тоді на допомогу кликав досвідчених єгері. Утім, ті відмовилися. Вони кажуть, що стріляти по сіроманцям можуть лише в сезон полювання – від 4 листопада. Крім того, у зеленому лісі виглядіти хижака практично неможливо.

Натомість Микола чекати початку сезону полювання не збирається. За кількасот кілометрів на Закарпатті він вже знайшов вовчатників – професіоналів, що спеціалізуються на вилову і знищенні вовків.

Крім того, фермер хоче застрахувати свою отару, тоді за кожну втрачену козу – хоча б отримає компенсацію.

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції