Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Побратими "підривника" мосту Метро характеризують його лише з позитивного боку

Вони запевняють, що чоловік навіть не вживав алкоголь.

Пожиттєве ув’язнення загрожує 42-річному Олексія Белькові, який напередодні обіцяв підірвати міст Метро в столиці. Побратими чоловіка, з якими він шість разів був у ротації на Сході країни, не можуть збагнути, що спричинило таку поведінку Олексія, йдеться в ТСН.12.00.

Донедавна Олексій мав військове звання старший сержант та обіймав посаду начальника радіостанції радіоцентру польового вузла зв’язку військової частини А3628, розташованої у Броварах Київської області. Ця частина – 99-й окремий батальйон управління та забезпечення Сил спецоперацій ЗСУ. До цього впродовж декількох років він був снайпером-розвідником 8-го полку спецназу і брав участь у багатьох військових діях на Сході. Мав шість ротацій в зоні АТО, у нього статус учасника бойових дій.

Телефоном ТСН вдалося зв’язатись з побратимом Олексія і він розповів, що розмовляв з ним, саме коли той був на мосту. Його долучили до переговорів. На умовах анонімності він переповів, що тоді Олексій просив, аби поліція розблокувала його машину, доставила йому колеса, щоб він поїхав до коханої, а потім планував здатись.

Відео Сміливий і врівноважений: як характеризують знайомі Белька, який хотів підірвати міст Метро

Довічне ув’язнення загрожує зловмиснику, який погрожував підірвати столичний міст Метро. Його затримали надвечір і доправили до відділка. Це 42-річний Олексій Белько, уродженець Криму, що нині живе у столиці. Як спецпризначенець він брав участь у бойових діях на сході країни - Міністерство ветеранів уже гарантувало йому підтримку. Олексій 18 вересня зупинив автомобіль посеред мосту, вийшов і сказав, що підірве переправу через Дніпро та урядові установи.    

Сміливий і врівноважений: як характеризують знайомі Белька, який хотів підірвати міст Метро

Зі служби Олексія звільнили півтора місяці тому і всі побратими, з якими вдалося поговорити журналістам ТСН, характеризують його дуже позитивно. Кажуть, що він був сміливий, відчайдушний і врівноважений. «Нас одного дня мобілізували в серпні 2014 року, ми з ним спілкувались в дорозі. Людина абсолютно адекватна, небалакуча, стримана. Він був один із тих, хто взагалі не вживав спиртного», - каже один із побратимів.

Фотогалерея У Нацполіції показали відео затримання снайпера, який погрожував підірвати міст метро у Києві (35 фото)

Нагадаємо, о 16 годині вечора, 18 вересня, столицю паралізовують затори. У підземці оголошують - рух червоною лінією, яка веде на Лівий берег, зупинено. На мосту Метро чоловік стріляє в повітря і погрожує підірвати переправу. За кілька годин силовики підготували спецоперацію для знешкодження ймовірного терориста. До нього наблизились кілька груп спецпризначенців, які попередили чоловіка, що стрілятимуть на ураження у разі, якщо він не здасться, тож за кілька хвилин чоловіка заарештували.

Мінера одразу доправляють до райвідділку. Це 42-річний уродженець Сімферополя, який три місяці тому з'явився до поліції Києва і здав кілограм вибухівки і майже 100 набоїв. Тому, власне, правоохоронці і діяли так обережно. У пакеті і справді могла бути вибухівка. Сапери лишались на мосту - досліджувати пакунок із дротами, яким зловмисник погрожував підірвати переправу. Лише після остаточної перевірки рух мостом було відновлено.

Залиште свій коментар

Вибір редакції