Почалася друга доба безвізу: дві відмови та майже дві тисячі дозволів на в'їзд

Найбільш популярним напрямом залишається Польща.

Станом на 6 годину 12 червня правом безвізу скористалося 1894 українці.

Про це повідомив прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян.

"78% з цієї кількості перетнули кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордонах з країнами ЄС. 22% - в пунктах пропуску для авіаційного сполучення. Як і раніше, найбільш популярним напрямкомо залишається Польща. 63% українців почали знайомство з Європою саме з цієї країни", - уточнив він.

Двом громадянам відмовили в'їзд через попередні "гріхи" у стосунках з міграційним законодавством на території країн ЄС, зауважив Слободян.

Нагадаємо, 11 травня Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про безвізовий режим для України. Це була фінальна інстанція в отриманні дозволу перетинати кордон ЄС без віз. 

Таким чином, українці отримали право їздити до всіх держав Євросоюзу, крім Великої Британії та Ірландії, які мають особливі умови в Шенгенській угоді. Водночас вони можуть їздити без віз до чотирьох країн, які не належать до ЄС, але входять до Шенгенської зони – Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії. 

Переваги безвізового режиму відкриваються для власників біометричних паспортів. Громадяни, які мають чинну шенгенську візу і закордонний паспорт старого зразка, також зможуть спокійно в'їжджати на територію ЄС після введення безвізового режиму.

ключові дати безвізу, інфографіка на честь Інни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: