Початок опалювального сезону в Україні затягується

В уряді зазначили, що найбільше непідключених об'єктів залишається в Дніпропетровській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, і Львівській областях.

У Міністерстві з питань житлово-комунального господарства заявили, що 100% об'єктів по усій Україні буде підключено до тепла до 15 жовтня, тоді як Кабмін ще 6 жовтня доручив негайно розпочати опалювальний сезон через різке похолодання.

Про це повідомив на брифінгу перший заступник глава МінЖКГ Григорій Семчук.

Він відмітив, що перші дні запуску тепла показали, що усі системи подачі води, тепло готове до роботи в осінньо-зимовий період. Замміністра повідомив, що на 8:00 11 жовтня усі 23 844 котельних підготовлені до роботи, з них 23 335 вже запущені, що складає 97,8%. "Відсоток дуже високий. Приміром, за станом на 27 жовтня 2008 року цей показник був 77,7%, а 27 жовтня 2009 року - 79,8%".

Також Семчук пояснив, що із загальної кількості котельних, які ще не введені в роботу, більшість - це об'єкти Криму, де середньодобова температура сьогодні вище 8 градусів тепла.

Найбільше непідключених котельних, за словами замміністра, залишається в Дніпропетровській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, і Львівській областях.

"Сьогодні у нас немає інформації, що десь через технічні неполадки або неготовності ми не можемо пустити тепло на об'єкти. Я не бачу серйозних перешкод, щоб ми не пустили тепло на усі об'єкти, де воно потрібне", - підкреслив він.

Семчук повідомив, що за станом на сьогоднішній ранок в Україні опалюється 92,4% житлових будинків, 98,9% дитячих дошкільних установ (тепла немає в 136 з 12 609 дитсадків), 99,2% шкіл (тепла немає в 1 589 з 19 528 українських шкіл) і 99,6% лікарень (не опалюється 29 з 6466).

Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація в понеділок, 4 жовтня, почала опалювальний сезон у навчальних і медичних установах.

Читайте також:

Тепло для українців подорожчає на 30%

Через борги у Київському зоопарку замерзають тварини

Уряд доручив негайно розпочати опалювальний сезон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: