Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Початок зими ошелешить снігами, морозами та 20-градусним теплом. Прогноз на 2-11 грудня

Найтепліше традиційно буде на Півдні.

У найближчі півтора тижня в Україні осіння погода боротиметься із зимовою. В окремих регіонах буде навіть удень мороз зі снігом, а в Криму обіцяють до 15-20 градусів тепла.

Про це йдеться в прогнозі Українського гідрометцентру.

СУБОТА, 2 ГРУДНЯ

Хмарно. У північних, центральних, Харківській, Одеській, Миколаївській областях дощ та мокрий сніг, місцями сильні опади. На Закарпатті, Прикарпатті мокрий сніг. Уранці та вдень у Чернівецькій, гірських районах Закарпатської та Івано-Франківської областей сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу. На решті території без істотних опадів.

Температура у західних, північних, Вінницькій та Черкаській областях протягом доби від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла. В Карпатах 2-7 градусів морозу. На решті території вночі 1-6 градусів тепла, вдень 4-9 градусів. На півдні країни вночі 5-10 градусів, удень 9-14 градусів. У Криму 15-20 градусів.

Вітер на Правобережжі північний, на решті території південно-східний, 7-12 м/с. На Лівобережжі місцями пориви 15-20 м/с.

Київ. Хмарно. Дощ та мокрий сніг. Вітер північний, 7-12 м/с. Температура протягом доби 0-2 градуси тепла.

НЕДІЛЯ-ПОНЕДІЛОК, 3-4 ГРУДНЯ

Хмарно.

У західних, північних та Вінницькій областях помірний (вдень 3 грудня у Карпатах сильний) сніг, мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Температура вночі та вдень від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла.

У східних областях без опадів, лише вдень 4 грудня дощ. Температура вночі 1-6 градусів тепла, вдень 4-9 градусів. 4 грудня до 12 градусів.

У південних та більшості центральних областях дощі, 4 грудня з переходом у мокрий сніг. Температура вночі 1-6 градусів тепла, вдень 4-9 градусів. 3 грудня на півдні країни до 12 градусів.

Вітер в Україні південно-східний з переходом на західний, 7-12 м/с.

Київ. Хмарно. 3 грудня вночі невеликий мокрий сніг, удень без істотних опадів. 4 грудня помірний мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний з переходом на західний, 7-12 м/с. Температура вночі та вдень близько нуля.

ВІВТОРОК-СЕРЕДА, 5-6 ГРУДНЯ

У західних областях помірний, у північних та центральних областях невеликий мокрий сніг. На решті території без опадів.

Температура вночі від 1 градуса тепла до 4 градусів морозу, вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла. На півдні країни до 7 градусів тепла. В Карпатах уночі та вдень 4-9 градусів морозу.

Київ. Невеликий мокрий сніг. Температура вночі 1-3 градуси морозу, вдень близько нуля.

ЧЕТВЕР-ПОНЕДІЛОК, 7-11 ГРУДНЯ

Переважно без опадів, лише 7 грудня у північно-східній половині дощ та мокрий сніг. 10-11 грудня у північно-західній половині мокрий сніг та дощ.

Температура 7-9 грудня вночі 0-6 градусів морозу, вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла. На півдні країни 1-7 градусів тепла. 10-11 грудня невелике підвищення температури.

Залиште свій коментар

Вибір редакції