Почав курсувати "Східний експрес"

Сьогодні зі станції Дніпропетровськ у перший рейс було урочисто відправлено денний потяг "Східний експрес" сполученням Дніпропетровськ - Донецьк.

Сьогодні зі станції Дніпропетровськ у перший рейс було урочисто відправлено денний потяг "Східний експрес" сполученням Дніпропетровськ - Донецьк.

Як повідомили УНІАН в Управлінні взаємодії зі ЗМІ ”Укрзалізниці”, у відправленні потягу взяли участь генеральний директор відомства Володимир Козак, начальник Придніпровської залізниці Ігор Гладкіх, заступник міністра юстиції Інна Богословська, голова Дніпропетровської обласної ради Юрій Вілкул, мер Дніпропетровська Іван Куліченко, начальник Донецької залізниці Микола Рогов.

Володимир Козак
УНІАН
Глава "Укрзалізниці" Володимир Козак розповів про перспективи залізничної галузі
Козак привітав залізничників з цією подією і зазначив, що тепер відстань між Дніпропетровськом і Донецьком на "Східному експресі" можна подолати лише за 3 години.

Відповідаючи на запитання журналістів, він зазначив, що колії було прокладено за новими технологіями та з використанням сучасних матеріалів, дана ділянка обслуговуватиметься новою колійною технікою.

Козак також поінформував і про плани подальшого розвитку прискореного руху на залізницях. "З цього приводу вже проведена технічна рада “Укрзалізниці”, в якій взяли участь керівники залізниць та науковці. І нами затверджено концепцію розподілу вантажного та пасажирського руху, реалізація якої запланована до 2015 року. Це обґрунтовано різницею у навантаженні, швидкості доставки, поведінкою колії під різними рухомими складами і нормами, що існують для різних швидкостей. Така відмінність спричиняє дуже великі витрати", - зазначив він.

Чиновник також повідомив, що для досягнення цієї мети “Укрзалізниця” вже сьогодні планує закупівлю нового рухомого складу, створення нових умов для утримання колії, яка буде витримувати швидкість 160-200 км/год., а також нових умов для забезпечення безпеки руху.

Денне сполучення між двома обласними центрами виконується електропотягом підвищеної комфортності та пасажирським потягом, який переобладнано в депо Придніпровської залізниці. Відстань між Дніпропетровськом та Донецьком потяги будуть долати за 3 год.10 хв.

Електропотяг підвищеної комфортності матиме 8 вагонів на 1016 місць для сидіння, конструктивна швидкість - 130 км/год., в кожному вагоні встановлені телевізори. Пасажирський потяг теж матиме 8 вагонів і 460 місць для пасажирів, вагон-буфет, телевізори. Усі вагони обладнані системою кондиціювання повітря.

До закінчення літніх перевезень електропотяг курсуватиме двічі на день, відправляючись з Дніпропетровська о 7.05 та о 14.05 і зупиняючись, окрім пунктів відправлення і прибуття, на станціях Синельникове-ІІ, Чаплине, Красноармійськ.

Вартість квитка для проїзду на електропотягу становить 33 грн. 48 коп. Вартість проїзду у пасажирському потягу коштує у третьому класі 26 грн.48 коп. та 35 грн. 82 коп. у другому класі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: