Почався "бунт": з аеропорту Батумі понад 12 годин не можуть вилетіти українці

Почався "бунт":  з аеропорту Батумі понад 12 годин не можуть вилетіти українці

pixabay.com

Виліт літака до Харкова кілька разів переносився.

З курортного міста Батумі до Харкова більше 12 годин не можуть вилетіти українці. Рейс затримується через несправний літак.

Про це з посиланням на одну з пасажирів повідомляє "Суспільне".

Літак компанії SkyUp Airlines повинен був вилетіти з Батумі ще ввечері 21 липня. Однак рейс перенесли на 12 годину наступного дня.

"Ввечері ми пройшли контроль, співробітники аеропорту підійшли до стійки для того, щоб здійснити посадку, люди стали у чергу, але співробітники пішли. На сайті Харківського аеропорту ми побачили, що наш рейс прилітає на годину пізніше, з цього ми зрозуміли, що наш рейс затримується", — розповіла пасажирка рейсу Олександра Буракова.

Пізніше туристам видали нові посадочні талони і повідомили, що літак — несправний. У зв'язку з чим за українцями повинен був прилетіти близько шостої ранку інший борт з Києва. На час очікування їх заселили в готель. Однак зробила це адміністрація лише після скарг.

"Близько четвертої ранку, коли ми побачили, що на табло Харківського аеропорту знову змінився час прибуття нашого рейсу, почався невеликий "бунт", знову вимагали відвести нас до готелю. Поспали ми три години. За весь час з дев'ятої вечора нас годували лише один раз гамбургером", — додала жінка.

Вона також підкреслила, що літак з Києва за ними не прилетів, а повертатися додому вони все ж повинні були бортом, який раніше вважався "несправним". Близько 11 години українці знов прийшли в аеропорт Батумі і продовжили чекати свого вильоту.

Нагадаємо, що в аеропорту Бодрума були заблоковані близько 1000 осіб. Вильоту додому люди чекали більше восьми годин. В результаті літак з українцями покинув аеропорт тільки пізно вночі.

Новини світу: у США хлопець безпечно посадив пошкоджений літак на мосту

Новини світу: у США хлопець безпечно посадив пошкоджений літак на мосту