Почався суд над киянином, який образив Ющенка "Салом України"

У Києві розпочався розгляд справи Сергія Рульова, який був затриманий після своєї акції "Молитва за гетьмана Юща". Рульов поскаржився, що на суді йому не дозволили називати міліціонерів "дебілами".

Шевченківський районний суд Києва 2 грудня почав розгляд справу мешканця столиці Сергія Рульова, який був затриманий міліцією минулого літа після проведення на Софіївській площі акції "Молитва за гетьмана Юща".

Нагадаємо, Рульов був затриманий у червні після того, як провів акцію, і написав балончиком з фарбою "Сало України!" на камені, який був встановлений на площі в 2005 році, коли екс-президента Віктора Ющенка тут оголосили "гетьманом України". Після затримання Рульов утримувався у психіатричній лікарні.

"Попри те, що всі процесуальні терміни пройшли три місяці тому, і справу необхідно автоматично закривати, суддя Антонюк, нехтуючи вимогами законодавства, стала розбирати справу по суті. При цьому вона заборонила мені користуватися технічними засобами фіксації судового процесу та робила попередження, коли я називав міліціонерів "дебілами", - розповів Рульов.

За його словами, на суді з'ясувалося, що протоколи про затримання, складені правоохоронцями, містять безліч помилок.

"Протоколи адміністративного правопорушення вже двічі поверталися судом до Шевченківського РУГУ МВС України в Києві на доопрацювання, але кожен раз поверталися до суду з ще більшими порушеннями. Сьогодні на суді з'ясувалося, що протокол за ст. 185-1 КУАП містить номер паспорта, який не відповідає моєму. Крім того, ні свідків, ні понятих у протоколі не зазначено, час затримання затерто до діри", - стверджує Рульов.

Читайте також:

Міліція заарештувала оголених дівчат під мерією Києва

Леніна поставили навколішки перед пам'ятником жертвам Голодомору

Ющенко скаржиться, що його проміняли на хліб і сало

Київська міліція не дозволила опозиції захищати українську мову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: