Починається важливий період для лікування і одужання: медики розповіли про стан побитого Балуха

Стан Балуха тяжкий.

Звільнений з російського полону український активіст Володимир Балух, на якого невідомі скоїли напад, досі перебуває у стабільно важкому стані. Колишній політв’язень перебуває в лікарні вже шість днів, від 8 вересня.

Про це з посиланням на лікарів повідомила народна депутатка Ірина Геращенко у своєму Facebook.

"Від лікуючих лікарів В. Балуха: "Стан стабільно важкий. Для пацієнта і нас дуже важливі 7-10 доба. Пацієнт всим забезпечений, робимо все необхідне", - зазначила Геращенко.

Нагадаємо, колишнього бранця Кремля Володимира Балуха вночі 8 вересня побили. Його знайшли лише вранці. Його госпіталізували із травмами з ПКіВ "Гідропарк".

Балуху зробили операцію на головному мозку із видалення гематоми. Після операції він перебуває у реанімації київської лікарні у медикаментозному сні. Інформація про зламану руку і ключицю не підтвердилася. 

За словами друзів Балуха, 7 вересня, у річницю звільнення з російського полону, чоловік разом із колишніми бранцями святкував рік на волі. У ресторані в Балуха нібито виникла суперечка з російськомовною компанією саме через мову. Соратники припускають, що ці люди і могли здійснити на нього напад.

Відео Побиття Володимира Балуха: що було перед злочином та які є версії подій

Володимир Балух, який вижив у неволі, зараз - у медикаментозному сні. За його життя борються медики. Колишнього бранця Кремля звіряче побили у мирному Києві, просто у річницю звільнення. Що було перед злочином та які є версії подій – у сюжеті ТСН.

Побиття Володимира Балуха: що було перед злочином та які є версії подій

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів