Почнеться пекельний період: Зеленський пригрозив олігархам через створену енергетичну кризу

Дата публікації
Перегляди
3504
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Почнеться пекельний період: Зеленський пригрозив олігархам через створену енергетичну кризу

Фото: скриншот з відео

Зеленський заявив, що деякі олігархічні структури під час опалювального сезону починають гру під назвою "штучний дефіцит".

Президент України Володимир Зеленський опублікував відеозвернення, в якому звернувся до олігархів, які створили енергетичну кризу. Він пригрозив, що у них скоро почнеться "пекельний період", коли у держави закінчиться "ангельське терпіння".

Про це він заявив 10 листопада у відеозверненні, опублікованому на сторінці ОП.

За словами Зеленського, щороку восени і взимку деякі олігархічні структури починають гру під назвою "штучний дефіцит". "Суть дуже проста - розганяються новини про нестачу вугілля, газу і попит зростає. Ціна збільшується, а платимо ми з вами.  Я впевнений, що цьогоріч цю гру краще не починати, бо крім вашого штучного дефіциту, є цілком реальний наш дефіцит - дефіцит терпіння", - заявив Зеленський.

Президент пригрозив, що коли у держави закінчиться ангельське терпіння, то в олігархів почнеться пекельний період.

"Можна перевірити це, а можна просто допомогти своїй державі. Показати, що великий бізнес має не лише великі активи, а й велику свідомість та відповідальність. Це стосується наших деяких великих телеканалів та ЗМІ", - звернувся він до олігархічних структур.

Голова української держави зазначив, що енергетична безпека не менш чутлива тема, ніж війна. Тому маніпуляції несуть велику загрозу. "Державі важливо, щоб у оселях були не тільки теплі батареї, а й чесні новини. А не постійні страшилки про зростання тарифів", - підсумував Зеленський. 

Він запевнив, до кінця опалювального сезону 2021-2022 років тарифи на комунальні послуги в України не змінюватимуться.

Сьогодні, 11 листопада, о 21:45 на телеглядачів "1+1" чекає новий випуск суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу".  У прямому ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" Наталія Мосейчук та гості студії будуть обговорювати, чи не замерзнемо ми цієї зими у своїх оселях.  Запаси газу та вугілля, які використовуються для виробництва тепла, критично низькі.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
3504
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація