Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поцуплені речі та енергетичний вплив: чим ризикують українці, котрі винаймають покоївок і хатніх робітниць

ТСН збирала поради, як убезпечити себе від небажаних наслідків.

Коштовні речі не лише стають чистими, а і назавжди для вас невидимими, якщо ви неправильно вибрали хатню робітницю. Часто найманий персонал не тільки неякісно виконує свої обов’язки, а й виносить одяг та зливає собі алкоголь власників, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Анна Сергеєва демонструє фото на своєму мобільному – це її колишня хатня робітниця. Світлина - аватарка покоївки в одній з соцмереж. Дівчина засмучена, бо на фото її дорога дизайнерська футболка, яка зникла з оселі. "Лімітованої колекції. Коштує багато, тому наврядче вона собі її купила", - каже киянка. Жінка пропрацювала в родині Анни чотири місяці: за цей час зникли дорогий алкоголь, сережки та одяг. На крадіжці найняту працівницю упіймали випадково – просто раніше повернулися додому. "Для вас це дрібниця – а для мене це все", - заявила тоді злодійка.

ВідеоТаємниці хатніх робітниць: як вберегти себе від злодюг

Коштовні речі не лише стають чистими, а і зникають, якщо ви неправильно обрали хатню робітницю. Часто найманий персонал не тільки неякісно виконує свої обов’язки, а і грабує - виносить коштовний одяг та зливає собі алкоголь. 

Таємниці хатніх робітниць: як вберегти себе від злодюг

Нову хатню робітницю вибирали вже через агенцію, бо це хоч якась гарантія. "Основною перевіркою для відбору в нашу базу даних є співбесіда. І співбесіду проходить один із п’яти. Якщо людина позвонила і вона проявила там якусь агресію, ми на цей момент вже можемо сказати людині, що ми не зможемо їй нічого запропонувати", - пояснює засновник і директор агенції по підбору хатнього персоналу Галина Дубляк.

Якщо наймати через агенцію, один робочий день покоївки коштуватиме щонайменше 700 грн., а найбільше – 2 тисячі. Якщо домовлятися з людиною напряму, це може вийти вдвічі дешевше. Олена Дегтяренко прибирає три роки – по дві квартири на день. "Однокімнатна квартира у мене 300 грн. Це вологе прибирання. Є клієнти, до яких я ходжу раз на тиждень. Є клієнти, до яких ходжу раз на два тижні", - пояснює вона.

Фотогалерея Пара знайшла "камеру-шпигуна" у квартирі знятій через популярний інтернет-сервіс (5 фото)

Серед клієнтів трапляються і знаменитості, їхня головна умова роботи – анонімність. Без хатньої робітниці вже багато років Світлана Вольнова, котра зізнається, що прибирати самій незручно, але їй важко знайти заміну жінці, яка пропрацювала на неї 12 років. Її вважала членом сім’ї. "Постійна присутність людини чужої, котра тобі недостатньо приємна, я вважаю, що це психологічний терор. Тому дуже складно знайти тактичну, добру, розумну, веселу людину", - каже світська левиця Світлана Вольнова.

Езотерик Сімона Бородіна застерігає, що хатня робітниця може змінити життя, бо це стороння людина, котра матиме доступ до найбільш інтимних місць і речей оселі. "Все, чого торкається чужа людина – чужа енергія фактично може заразити вас не просто вірусом, а проковтнути енергетично, змінити повністю вашу долю", - каже вона. Тож, якщо енергетичні вампіри вас турбують більше за сміття у власній оселі, краще прибирайте все самі. А щоб уберегти себе від несподіваних втрат, юристи радять укладати угоди та встановлювати відеокамери.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

Вибір редакції