Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подарунок від Миколайчика: Міносвіти встановить понад 20 тисяч комп'ютерів у школах України

Загалом комп'ютерами обладнають понад 2,4 тис. шкіл України.

Міністерство освіти і науки України подарує понад 23 тисячі комп'ютерів школам по всій країні до Дня святого Миколая.

Про це повідомили у прес-службі міністерства.

"З 19 грудня 2016 року Міністерство освіти і науки розпочинає передачу загальноосвітнім навчальним закладам комп'ютерів, які були надані нашій державі Китайською Народною Республікою відповідно до угоди між Урядами КНР і України", - йдеться у повідомленні.

У відомстві розповіли, що на ці комп'ютери за рахунок бюджету встановили ліцензійні версії операційної системи Microsoft Windows 10 Professional, а також антивірусне програмне забезпечення та пакети програм Microsoft Office.

"У комп'ютери вбудовано механізми, які дозволять контролювати їхнє використання у сфері освіти і науки. Усі ці роботи виконані ТОВ "Навігатор Корпорейшн", що стало переможцем тендеру, проведеного через відкриту Систему публічних закупівель "Прозоро", - додали у МОН.

Також зазначається, що розподіл комп'ютерів по Україні здійснюватиметься пропорційно до кількості учнів у кожному з регіонів, а в областях – згідно з потребами загальноосвітніх навчальних закладів.

Загалом очікується, що комп'ютерами забезпечать понад 2,4 тис. шкіл України.

Нагадаємо, раніше в Україні провели реформу освіти. Згідно з концепцією, зокрема, передбачається суттєва зміна структури середньої школи, "щоб максимально врахувати фізичні, психологічні, розумові здібності дитини кожної вікової групи". Загальна тривалість повної загальної середньої освіти збільшиться до 12 років. "Одногодинних" курсів або предметів не буде. В одному класі не буде більше ніж 8 обов'язкових предметів.

За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, рішення уряду щодо зміни ситуації у сфері освіти дозволять створити умови для належної якості освіти у країні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції