Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подарунок від Зеленського зайвий: адвокат анонсував несподівану розв’язку скандалу з розшуком Альперіна

“Хрещеного батька контрабанди” слід чекати завтра у правоохоронців.

Підозрюваний у контрабанді Вадим Альперін не знав про інтерес слідчих і не планує тікати чи переховуватися від правоохоронців. Про це через фейсбук оголосив адвокат Андрій Федур.

Сполох, чи ще щось :) Прочитав в новинах, що НАБУ і САП з сьогоднішнього дня “розшукує” мого клієнта Вадима...

Опубліковано Андрієм Федуром Вівторок, 26 листопада 2019 р.

“Прочитав у новинах, що НАБУ і САП з сьогоднішнього дня “розшукують” мого клієнта Вадима Альперіна. Правда, сам Альперін нічого про це ще не знає. Тому завтра, 27.11.2019 року, я і Вадим Альперін будемо у прокурора САП по вулиці Ісаакяна, 17“, - повідомив юрист.

Він також відреагував на те, що президент України Володимир Зеленський пообіцяв винагороду за інформацію про місцеперебування “хрещеного батька контрабанди”, який нібито втік від правоохоронців. “Розшукувати Альперіна немає ніякої потреби. Ми самі прийдемо до прокурора. І цінного подарунку від президента нікому не дістанеться“, - наголосив Федур.

Як повідомлялося, детективи НАБУ затримали працівників митниці та інших осіб, які можуть бути причетними до вчинення злочинів. "Детективи НАБУ за процесуального керівництва САП затримали 10 осіб за підозрою у вчиненні злочинів, пов’язаних із порушенням митного законодавства", - йдеться у повідомленні. Як зазначається, серед затриманих - 7 співробітників органів митного контролю.

Відео Прикордонники на Буковині відкрили вогонь по контрабандистах, які переправляли цигарки до Молдови

Їх заскочили поблизу села Гвіздівці, коли вони вантажили коробки з тютюновими виробами. Тільки-но побачили прикордонників, сіли по машинах та ледь не наїхали на правоохоронців. Ті стверджують: робили попереджувальні постріли, коли порушники не зупинились, почали стріляти по машинах. Контрабандистам вдалось втекти, а згодом у районну лікарню звернулись троє з вогнепальними пораненнями.  

Прикордонники на Буковині відкрили вогонь по контрабандистах, які переправляли цигарки до Молдови

Залиште свій коментар

Вибір редакції