Податкова почала нищити львівських підприємців методами Кучми

Львівські підприємці поскаржилися, що податкові органи посилили на них тиск, застосовуючи методи часів Медведчука - Кучми.

Представники малого і середнього бізнесу Львівщини скаржаться на посилення тиску податкових органів. Про це йдеться у зверненні підприємців до Львівської облради.

У своєму зверненні підприємці зазначають, що протягом останнього часу значно посилився тиск податкових органів на малий та середній бізнес Львівщини.

"Методи, якими сьогодні діють податкові органи на Львівщині, аналогічні методам часів Медведчука - Кучми. Підприємців залякують, їх бізнес знищують", - йдеться у зверненні.

За їхніми словами, це стосується тисяч підприємців та підприємств Львівщини.

Зокрема, як пишуть підприємці, звичними та постійними стали перевищення службових повноважень, втручання в господарську діяльність підприємств, незаконні, безпідставні вимоги та висновки податківців при проведенні перевірок та ін.

Підприємці наголошують, що така практика значно погіршує бізнес-клімат регіону, унеможливлює надходження інвестицій в регіон, заганяє підприємців у тінь, зменшує надходження в бюджети, зокрема місцеві.

За результатами розгляду звернення в облраді вирішили скликати постійну комісію з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем Львівської облради, на якій заслухати представників ДПА у Львівській області.

На засіданні комісії буде запрошено як керівництво ДПА Львівської області, так і представників малого та середнього бізнесу.

Читайте також:

Підприємці погрожують Азарову "бензиновим" Майданом

Податкова заборонила перевірки підприємців-фізосіб

Бажаючих відкрити бізнес в Україні поменшало в півтора рази

Податкова чекає "відвертості" від підприємців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: