Податкова стане монополістом на перевірки підприємств

Кабмін готує законопроект, який заборонить проводити перевірки всі соціальним фондам, окрім податкової.

Податкова адміністрація може стати монополістом на перевірки суб’єктів підприємницької діяльності, заявив віце-прем'єр Сергій Тігіпко.

За його словами, відповідне рішення Кабмін може ухвалити вже найближчим часом.

"Зараз ми готуємо рішення, які забороняють фактично перевірки всім соціальним фондам, щоб перевірки проводила тільки одна податкова адміністрація під час своїх планових перевірок всіх платежів по соціальних фондах", - сказав Тігіпко.

"Тільки вчора я почав розглядати цей закон, ми його готуємо і нам потрібен один місяць, щоб ми розглянули його на засіданні уряду і внесли у Верховну Раду", - заявив Тігіпко.

Крім того, за його словами, Кабінет міністрів планує передбачити у податковому кодексі жорсткі заходи боротьби з виплатою зарплати у конвертах.

"Не просто так бізнес платить у конвертах. Усі економлять і не хочуть платити високі податки", - зазначив віце-прем'єр.

"Але в найближчі 3-4 місяці ми маємо скласти новий податковий кодекс, над яким ми вже зараз почали працювати. Усі можливі новації, зокрема і по нарахуваннях на зарплату ми внесемо в цей кодекс", - пообіцяв він.

"Лише після того, як ми вийдемо на реальні податки, ми зможемо жорстко розмовляти з бізнесом, включаючи якісь додаткові моменти щодо відповідальності бізнесу за нарахування такої зарплати", - зазначив Тігіпко.

Тігіпко також спрогнозував, що новий податковий кодекс запрацює, починаючи з 2011 року.

Нагадаємо, Кабінет міністрів призначив головою Державної податкової адміністрації 59-річного Олександра Папаіку - колишнього голову Донецької обласної податкової.

Читайте також:

Новим керівником податкової призначений чиновник з Донецька

Кабмін зібрався знизити податки

Кабмін обіцяє нові правила оподаткування з 2011 року

ВідеоПодаткова стане монополістом на перевірки підприємств

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: