Податкову очолив ставленик сина Януковича

Головою Державної податкової служби став Віталій Захарченко - людина, яка вважається близькою до старшого сина президента Олександра Януковича.

Президент Віктор Янукович призначив Віталія Захарченка головою Державної податкової служби. Відповідний указ вміщено на сайті президента.

Янукович також звільнив з посади голови Державної податкової адміністрації України Олександра Папаіку. Захарченко, як і Папаіка, вважаються близькими до старшого сина президента Олександра Януковича.

Захарченко народився у 1963 році в місті Костянтинівка Донецької області.

В часи, коли Янукович був губернатором Донецької області, Захарченко спочатку працював в УБОЗ Донецької області, потім заступником начальником управління внутрішніх справ у Донецькій області.

В 2003 році, після обрання Януковича прем'єр-міністром, Захарченко став першим заступником начальника управління внутрішніх справ у Донецькій області.

В часи Ющенка, в 2005-06 виконував обов'язки начальника Маріупольського вищого професійного училища МВС України.

У 2008-2009 роках Захарченко працював заступником голови податкової у Полтавській області.

Після обрання Януковича президентом Захарченко був переведений до Києва на керівні посади в податковій - спочатку став першим заступником начальника податкової міліції ДПА України, потім - першим заступником голови Державної податкової адміністрації України.

Читайте також:

Янукович призначив Фірташа захисником інтересів роботодавців

Кадрові призначення президента Віктора Януковича

Толстоухову знайшли заміну з Донбасу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: