"Подібні картинки я бачила в радянських фільмах": туристи показали курортний відпочинок у Коблевому

"Подібні картинки я бачила в радянських фільмах": туристи показали курортний відпочинок у Коблевому

Фото: 0512.com.ua

Люди незадоволені якістю обслуговування на курорті.

На популярному українському курорті Коблеве в Миколаївській області  у розпал сезону багато туристів. Однак люди скаржаться на сервіс та чистоту пляжу.

Відповідне відео з’явилося на YouTube-каналі Big Family.

Читайте також: Відпочинок у Коблевому: що пропонують на курорті та які ціни у 2021 році

"Людей на пляжі багато, пройти дуже важко. Лежаки стоять прямо в морі, як їх не зносить - я не знаю. Вітер на курорті сильний і великі хвилі, тому море дуже брудне", - розповіли відпочивальники.

Коментатори під відео пишуть, що такий курорт востаннє бачили за часів Радянського Союзу

  • Вода брудна, людей тьма. Не розумію такий відпочинок, це, може, для людей, які живуть у віддалених куточках, щоб виїхати на людей подивитися себе показати.
  • Навіть пройти ніде. Люди стоячи загоряють, парасольки скоро просто у воді будуть стояти.
  • Подібні картинки я бачила в радянських документальних фільмах, які радянські кінооператори спеціально знімали на замовлення ЦК КПРС, щоб показати радянському трудовому народу, що, мовляв, можна приїхати на Чорноморське узбережжя в місто-курорт Сочі або Анапу і поплескати у водах Чорного моря!       

Раніше ТСН.ua повідомляв, що у Бердянську люди не можуть купатися в морі через нашестя медуз. У розпал курортного сезону медузи заполонили Азовське море поруч з бердянськими пляжами. Туристи можуть безпечно плавати тільки на надувних матрацах.

Цього року туристи на українських курортах зіткнулися з цілою низкою незручностей: зграї сонечок, величезна кількість комарів. А в морі практично неможливо купатися через медуз.

Повʼязані теми:

Наступна публікація