Події на Говерлі - хуліганство?

Генпрокурор Олександр Медведько вважає прийнятним порушення справи за статтею хуліганство у випадку наруги над держсимволами України.

Генеральний прокурор України Олександр Медведько вважає прийнятним порушення справи саме за статтею хуліганство у випадку наруги над державними символами України на горі Говерла.

Про це він повідомив журналістам сьогодні у Києві.

Вандалізм ЄСМ на Говерлі (Фото: Офіційний сайт ЄСМ rossia3.ru)
Архів
Олександр Медведько вважає паплюження національних символів України звичайним хуліганством
Відповідаючи на запитання журналістів, Медведько сказав, що порушення справи за статтею хуліганство є прийнятною дією. При цьому він зазначив, що у ході слідства, якщо з’являться додаткові підстави, справу може бути перекваліфіковано. Він додав, що зараз іде слідство, за результатами якого буде прийняте законне рішення.

Медведько зазначив, що основною складністю у цій справі є те, що серед злочинців були громадяни Росії, яких тепер буде дуже важко доправити до України.

Як повідомляв iPlus, Євразійський союз молоді розмістив на власному сайті заяву, у якій взяв відповідальність за знищення державних символів України на горі Говерла.

За інформацією та ілюстраціями, розміщеними на сайті цієї організації, її представники на горі Говерла спиляли і вчинили наругу над Тризубом, що є Державним гербом України, та розтрощили пам’ятний знак, присвячений Конституції України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: