Події на Говерлі - хуліганство?

Генпрокурор Олександр Медведько вважає прийнятним порушення справи за статтею хуліганство у випадку наруги над держсимволами України.

Генеральний прокурор України Олександр Медведько вважає прийнятним порушення справи саме за статтею хуліганство у випадку наруги над державними символами України на горі Говерла.

Про це він повідомив журналістам сьогодні у Києві.

Вандалізм ЄСМ на Говерлі (Фото: Офіційний сайт ЄСМ rossia3.ru)
Архів
Олександр Медведько вважає паплюження національних символів України звичайним хуліганством
Відповідаючи на запитання журналістів, Медведько сказав, що порушення справи за статтею хуліганство є прийнятною дією. При цьому він зазначив, що у ході слідства, якщо з’являться додаткові підстави, справу може бути перекваліфіковано. Він додав, що зараз іде слідство, за результатами якого буде прийняте законне рішення.

Медведько зазначив, що основною складністю у цій справі є те, що серед злочинців були громадяни Росії, яких тепер буде дуже важко доправити до України.

Як повідомляв iPlus, Євразійський союз молоді розмістив на власному сайті заяву, у якій взяв відповідальність за знищення державних символів України на горі Говерла.

За інформацією та ілюстраціями, розміщеними на сайті цієї організації, її представники на горі Говерла спиляли і вчинили наругу над Тризубом, що є Державним гербом України, та розтрощили пам’ятний знак, присвячений Конституції України.

ВідеоМедведько про події на Говерлі (Ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: