У Херсоні двох пенсіонерок привалило гілкою тополі

У Херсоні двох пенсіонерок привалило гілкою тополі

Постраждалі вийшли посидіти на лавці біля під'їзду і мало не загинули

На двох жительок Херсона з висоти сьомого поверху впала гілка тополі. Сусіди одразу викликали швидку. Потерпілі від госпіталізації відмовились, але досі налякані, адже усі дерева на подвір'ї аварійні, і це не перший випадок, коли несподівано, у безвітряну погоду, з дерев падають гілки.

Ні вітру, ні дощу, ні навіть тріску. Без будь-яких причин величезна гілляка накрила двох сусідок, що сиділи на лавці під під'їздом, йдеться у сюжеті ТСН.

Потерпіла Ольга Внукова розповіла про інцидент: "Я глуха і не чула, а прокинулася вже тоді, коли мене накрило гілками. А Надю накрило стовбуром".

Друга потерпіла, пенсіонерка Надія Сєдих, досі оговтується - п'є заспокійливе, але не спить вже добу. Каже, тополю, яка ледь її не вбила, колись посадив її покійний чоловік. Переконана, що не вижила б, якби вчасно не приїхала швидка: "Тиск був 240 на 120. Мабуть, від шоку. Зробили мені два уколи і поїхали. Хотіли забрати в лікарню, але я відмовилась".

Будинку, як і деревам навколо нього, вже 40 років.

Старі тополі виросли аж до дев'ятого поверху. Мешканці будинку стверджують, що дерева аварійні, і не раз скаржились комунальникам. Попри те, що кілька тополь зрізали, гілки продовжують падати, і гуляти у затінку на подвір'ї небезпечно.
Комунальники виправдовуються - тополі у межах міста можуть рости до 70 років. Спиляти їх раніше вони не мають права.

"Це дерево не аварійне – абсолютно зелене, нормальне дерево. І ті гілки, які впали, абсолютно нормальні. Стався якийсь часовий фактор, ці гілки впали не в той час, коли їм треба було б впасти, коли там не було людей", - прокоментував інцидент Олександр Калюжний, начальник управління комунального господарства Херсонської міської ради.

За словами комунальників, не є аварійними й інші тополі навколо будинку, тому їх обіцяють спилювати поступово, а натомість садити нові.

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів