Підліток самотужки врятував з палаючої хати всю родину

Дата публікації
Перегляди
3063
Підліток самотужки врятував з палаючої хати всю родину

Віталій Коломієць героїчно врятував від вогню всю родину / 1+1

За словами рятівника, йому навіть страшно не було

На Херсонщині 14-річний хлопець самотужки вивів чотирьох людей з пожежі в будинку. У селі помітили пожежу, коли хата вже горіла. Поки односельці кинулись на допомогу, уся родина вже була врятована, йдеться у сюжеті ТСН.

14-річний школяр виніс з задимленого помешкання свою бабусю, розбудив і вивів старшу сестру з маленьким сином, а молодшого братика висадив у вікно, коли оселя вже палала.

Мені не страшно було, я навіть толком і не пам'ятаю нічого. У мене одна ціль була - витягнути малого. Радий, що всі живі лишились", - розповів про свій героїчний вчинок Віталій Коломієць, в якого від вогню обгоріло волосся.

Хату Коломійців гасили усім селом. Пожежники приїхали з Херсона за півгодини. За словами потерпілих, якби не 14-річний рятівник, вони б не вижили б.

Тетяна Бикова, бабуся рятівника радіє: "Я б згоріла, якби лишилась в хаті, вже давно б у ямі була. А так ще поживу трохи".

МНС-ники обіцяють номінувати Віталика Коломійця на премію "Герой-рятівник року". Сам герой каже, найближчим часом треба відбудувати хату. А згодом він планує вивчитись на автослюсаря і добре заробляти, щоб рятувати рідних від матеріальної скрути.

На Херсонщині 14-річний хлопець самотужки вивів чотирьох людей з пожежі в будинку

На Херсонщині 14-річний хлопець самотужки вивів чотирьох людей з пожежі в будинку
Наступна публікація