Форма у стилі "стоп коронавірус" і план на випадок спалаху хвороби: що змінилося в літаках і потягах України

Форма у стилі "стоп коронавірус" і план на випадок спалаху хвороби: що змінилося в літаках і потягах України

ТСН

Українські туристи радіють хоч і обмеженим, але можливостям подорожувати країною.

В Україні потроху відновлюються можливості пересування для туристів. На початку тижня відкрили залізничне сполучення, а від 5 червня запустили в небо пасажирські літаки.

Плюси та мінуси кожного зі способів подорожувати на собі перевірило ТСН. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Так, вперше за два місяці у аеропорту "Бориспіль" з'явилися пасажирі в зоні вильоту.

А також з’явилися і перші новації. Відтепер квитки потрібно сканувати самому, паспорт в руки інспекторам авіабезпеки не передають. Всі процедури проходять дистанційно і в зоні посадки.

Не забувають поміряти температуру пасажирам бортпровідниці. Їхня форма у стилі "стоп коронавірус" - халат, маска, окуляри, рукавички.

Чаю чи кави тепер на борту не допросишся, напої лише в пляшках. Їжа запакована і за додаткову плату. Маски бажано не знімати і по салону зайвий раз не шастати.

А залізничники вигадали продавати квитки на місця через одне. Пасажирів розсаджують у шаховому порядку. Авіакомпанії вирішили не вигадувати велосипед і скористатися ноу-хау "Укрзалізниці". Принаймні, така можливість поки що є через невелику кількість пасажирів.

В Україні поступово відновлюють можливість мандрувати між регіонами

В Україні поступово відновлюють можливість мандрувати між регіонами

Якщо ж літати задорого, то є альтернатива. Потягом до Одеси вдвічі дешевше, проте у вісім разів довше.

На потяг "Одеса-Київ" гарячкуватих пасажирів і без масок не пускають. Провідники без захисних комбінезонів, а тому більш схожі на докарантинних працівників залізниці. Вже шостий день вони возять пасажирів за новими правилами. У потязі не продають каву, чай, вода - тільки бутильована.

Поки що потяги їдуть без проміжних зупинок і в разі спалаху вірусу мають свій план.

"Вагон перекрити, нікого не запускати, не випускати і на папірці писать, що треба і що з людиною", - каже провідник потягу "Одеса-Київ" Ігор Лобода.

Українські туристи радіють хоч і обмеженим, але можливостям подорожувати країною. Від 15 червня відкривають повітряні ворота і міжнародні рейси.