Подовження карантину: у Міносвіти прокоментували перенесення вступної кампанії та ЗНО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Карантин і режим надзвичайної ситуації триватимуть до 24 квітня.

В Україні через подовження загальнонаціонального карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусу, ЗНО та цьогорічна вступна кампанія будуть перенесені на більш пізні дати.

Про це повідомило Міністерство освіти і науки України.

"З огляду на ситуацію у світі, таке рішення було очікуваним. Наразі терміни карантину можуть знову змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов’язково відбудеться. Це також змінить терміни проведення вступної кампанії. Наразі ми маємо декілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюсь, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом", - зазначив заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Також передбачається зміна формату проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладну інформацію про це МОН обіцяє оприлюднити 26 березня.

Зазначається також, що у зв`язку з рішенням Кабінету міністрів про продовження карантину до 24 квітня, всі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Концерт на дивані: які безкоштовні розваги можна знайти в інтернеті на час карантину

Сходити у театр, на тренування, рок-концерт чи навіть випити у барі - усе це тепер можна зробити з власного дивану. Поети взялися читати онлайн вірші, а музиканти - співати, аби тільки втримати людей у безпеці в стінах власних помешкань. ТСН ознайомилася з переліком розваг у мережі і упевнилася - стільки безкоштовних можливостей відпочити в українців ще ніколи не було.Більше про коронавірус в Україні

Концерт на дивані: які безкоштовні розваги можна знайти в інтернеті на час карантину

Залиште свій коментар

Вибір редакції