Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подробиці моторошного вбивства в Одесі: голову молодої жінки шукають досі

Раніше місцеві ЗМІ повідомляли, що її знайшли на одній із сусідніх із місцем злочину вулиць.

В Одесі знайшли обезголовлене тіло 29-річної жінки, вбитої в її власній квартирі. Першою про долю дитини занепокоїлася мама, бо донька добу не відповідала на телефонні дзвінки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Коли батьки приїхали до неї додому, дверей ніхто не відчинив, хоч у квартирі горіло світло і працював телевізор. Мати зателефонувала іншим родичам, ті теж приїхали, а коли відчинили двері – вжахнулися. "Виявили її на підлозі обезголовлену. І накрито рушником було. Там усе було в крові", - тремтячим голосом розповів батько вбитої Валерій Єргієв. Він переконаний, що нелюду, котрий зробив це, потрібно присуджувати вищу міру покарання.

ВідеоВ одеські квартирі знайшли без голови тіло жінки

Загиблій було 29 років. Перед смертю вона не скористалася "тривожною кнопкою", що є в оселі, тож найімовірніше знала убивцю. Тіло вбитої знайшли батьки. Крім злочинця, поліція шукає також зниклу голову дівчини.

В одеські квартирі знайшли без голови тіло жінки

Квартира була на сигналізації, проте дівчина не натисла кнопку виклику охорони – не встигла або не відчула загрози. Замки у дверях цілі, тож можна припустити, що господарка сама впустила вбивцю, бо знала його. Сусіди розповідають, що близько 10:00 ранку чуло, як у квартирі гупнуло, ніби впало щось важке, але цей звук нікого не стривожив – подумали, що там пересувають меблі. "Не було якихось криків "допоможіть", не було якихось конфліктів, розборок, бійок", - кажуть вони.

У поліції розповідають небагато, аби не зашкодити слідству, але демонструють упевненість у тому, що злочин швидко розкриють. "Це досить серйозний, тяжкий злочин. Це цинічно. Тому треба бути зваженими, щоб коментувати деталі", - зізнався радник начальника ГУ Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк. За даними правоохоронців, з помешкання зникли цінні речі та гроші, але слідчі не поспішають підозрювати пограбування – вважають, що це міг бути спосіб збити їх зі сліду. "Обстановка в квартирі порушена, але такі речі, як мобільний телефон, речі в жіночій сумочці – були присутніми. Можливо, тим гармидером просто приховувалися дійсні мотиви", - пояснив прокурор Одеської області Олег Жученко.

Слідчі кажуть, що ними вже проведено досить об’ємну роботу зі встановлення всіх камер відеофіксації поблизу місця злочину та вилучення відеозаписів із них. Тому правоохоронці сподіваються уже найближчим часом встановити особу вбивці та дізнатися про всі обставини цього жахливого злочину. Крім злочинця, поліція шукає також зниклу голову вбитої дівчини. Повідомлення про те, що її виявили на одній із сусідніх вулиць, підтвердження не знайшли.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції