Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подробиці подвійного самогубства у Кривому Розі: з висотки люди стрибають не вперше

Місцеві мешканці тепер хочуть встановити додаткові засоби безпеки.

У Кривому Розі 28-річна жінка з 4-річним малюком на руках вистрибнула з десятого поверху будинку. Обоє загинули на місці, в поліції говорять про суїцид, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Досі не можемо відійти від шоку!", - каже місцева жителька. "Дитина лежала тут, а там мати на лавку впала. Непогано вдягнуті", - дивується сусід. Жодної передсмертної записки на місці трагедії не знайшли. На під’їзді стоїть домофон, а от доступ на балкон десятого поверху в будинку вільний, однак там надто висока бетонна огорожа – впасти випадково людина навряд чи зможе. Жодних незвичних звуків чи слідів боротьби не виявлено. "Це не сусідка. Ми тут усіх знаємо", - кажуть мешканці будинку.

ВідеоВбила себе та дитину: що спонукало молоду матір з малюком на руках вистрибнути з багатоповерхівки

У Кривому Розі жінка з 4-річним малюком на руках вистрибнула з десятого поверху. Обоє загинули на місці. В поліції схиляються до того, що це був суїцид. Мешканці будинку, де все сталося, жінку бачили вперше. Хто вона та чому вдалася до такого вчинку – дивіться у сюжеті.

Вбила себе та дитину: що спонукало молоду матір з малюком на руках вистрибнути з багатоповерхівки

Пані Олена за кілька хвилин до трагедії якраз прибирала під'їзд, але жінку з дитиною не бачила. "Під’їзд був порожній, сходи були порожні. Ніде нікого не було", - стверджує вона.  Поліція знайшла паспорт жінки, за яким виявилося, що вона з дитиною жила у іншому районі міста. Батько дитини давно на заробітках за кордоном, з ним уже зв’язалися. Жодних версій, що спонукало матір до такого кроку, правоохоронці наразі не мають.

Багатоповерхівка розташована біля зупинки швидкісного трамваю, сюди без персадок можна потрапити з різних кінців міста. Це вже друге самогубство у цьому будинку, тож жителі готують додаткові засоби захисту. "Домофон не допомагає, треба решітки робити. Щоб уже ніхто не стрибав", - кажуть вони.

Як повідомлялося, на Дніпропетровщині жінка з дитиною на руках вистрибнула з десятого поверху житлового будинку. Попередня версія експертів – самогубство.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Фотогалерея У Дніпрі жінка вилізла на арку мосту, щоб скоїти самогубство: патрульний півгодини вмовляв її спуститися (4 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції