Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подробиці пожежі в модульному містечку на Дніпропетровщині: сестер загиблого хлопчика з вогню врятувала адміністратор

На найменшого її сил не вистачило – і тепер жінка плаче від розпачу.

У Кам’янському на Дніпропетровщині сталася пожежа в модульному містечку для переселенців із зони АТО. Жертвою вогню і диму став 2-річний хлопчик, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вогонь зайнявся у квартирі, в котрій вже два роки мешкала багатодітна родина. Квартира спалахнула після 15:00 години, коли мати пішла в магазин, а в оселі лишилися троє дівчат та найменший хлопчик. Сусіди кинулися рятувати дітей, однак витягти всіх не зуміли. "Коли я відкрила двері, там було дуже багато чорного диму та багато вогню. Я старшу дівчинку за руку витягла до сусідів по вулиці, двох теж витягла. Вони кричали, що там маленький Ваня лежить на ліжку. Я намагалося якось низом, у мене не вийшло, не зуміла зайти туди", - плаче від розпачу адміністратор містечка Ольга Тулуман.

ВідеоМаленький хлопчик загинув під час пожежі у модульному містечку на Дніпропетровщині

Люди намагалися загасити його вогнегасниками та водою з відер. Рятувальникам, котрі підключилися згодом, вдалося зберегти від цілковитого знищення інші три квартири цього блоку. Пожежні визнають, що матеріали, з яких зведено це модульне містечко, небезпечні. "Вони пластикові. Було дуже швидке розповсюдження полум'я і їдкий чадний дим, який, на жаль, не дозволив вийти з цієі задимленої квартири дитині", - розповів начальник місцевого управління ДСНС Володимир Ярема.

Модульне містечко у Кам'янському відкрили в квітні 2015 року. Воно було збудоване коштом Німеччини та розумілося, як тимчасове, але замість кількох місяців люди залишаються тут вже більше двох років. У містечку мешкають понад дві сотні переселенців, і тепер умови щодо безпеки їх перебування перевірятиме комісія. "Дивитися будемо це модульне містечко взагалі, призначимо комісію, котра всі будиночки перевірить і подивиться їх стан. Ми поки не знаємо, на жаль, причини цієї пожежі. Може, необережне поводження з вогнем. Може, куріння. Може, закорочення проводки. Може, якийсь прилад обігріву", - розповів начальник управління Кам'янськоі міськради Євген Андреєв.

Фотогалерея На Дніпропетровщині спалахнула пожежа у містечку для біженців: загинула дівчинка (4 фото)

Поліція наразі охороняє майно від крадіїв, а дві родини з сусідніх квартир переселили до готелю, ще дві сім'ї лишилися в містечку, але в інших оселях. Серед них і мати з трьома дівчатами – з ними працюють психологи. Батько зі старшим сином, котрі напередодні поїхали до іншого міста, вже повертаються додому, щоб попрощатися з маленьким Іваном.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції