Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подробиці смертельного селфі на Львівщині: згубити підлітка могла мокра після дощу покрівля

Загиблий хлопчина не дожив до 17-річчя всього один день.

У Стрию 11-класники вилізли фотографуватися на дах торговельного центру, але один із них оступився і впав з 10-метрової висоти. Медикам врятувати хлопця не вдалося, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Костя з друзями гуляли допізна – всі успішно написали ЗНО з української мови. Приблизно о 22:00 годині хлопці вирішили сфотографуватися на даху супермаркету, куди залазили по пожежній драбині сусідньої будівлі. Очевидці припускають, що підліток міг послизнутися, але не беруться стверджувати це напевне. Місцеві жителі кажуть, що дах супермаркету постійно вабить юних любителів селфі і люди не раз проганяли звідти дітей.

ВідеоУ Стрию школяр упав із даху ТЦ під час спроби зробити фото

Одинадцятикласники вилізли фотографуватися на дах торговельного центру. Один із них оступився і впав з десятиметрової висоти. Медикам врятувати хлопця не вдалося. Він усього один день не дожив до свого 17-річчя.

У Стрию школяр упав із даху ТЦ під час спроби зробити фото

Цього разу перелякані  крики хлопців почула пані Наталя, котра живе поруч,  і одразу вибігла на вулицю. "Дивлюся – якийсь чоловік лежить. Я не могла думати, що то така молода дитина", - зізналася вона. Лікарі кажуть, що травми постраждалого були не сумісні з життям, тож серце їм хоч і вдалося запустити, але ненадовго. "Хлопець перебував у стані клінічної смерті, без ознак дихання, серцебиття, зовнішньо на тілі були ознаки чисельних ушкоджень", - розповів заступник головного лікаря Стрийської центральної райлікарні Олексій Ігнатов.

У поліції розповідають, що того дня дощило, дах був мокрий, тож найпевніше хлопець дійсно послизнувся і впав з висоти. Версію про навмисний поштовх когось із друзів правоохоронці наразі серйозно не сприймають. Серед опитаних свідків були і такі, хто стверджував, що підлітки того вечора начебто купували алкоголь, однак підтверджень чи спростувань ця теза поки що не знайшла. 

У гімназії фото Костянтина висить на дошці пошани. У молодших класах він був відмінником, у старших теж вчився добре, захоплювався шахами. Замість урочистої лінійки в навчальному закладі була лише хвилина мовчання.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції