Подробиці смерті на вилах: пасажира трамвая у Запоріжжі випадково заколов 88-річний дід

Двоє пенсіонерів стояли на східцях вагона, як раптом один утратив рівновагу та впав прямо на гострі зубці.

Вранці у Запоріжжі в штовханині на зупинці біля найбільшого міського ринку загинув пасажир трамвая. Очевидці кажуть, що чоловік у в'єтнамках втратив рівновагу і впав після того, як послизнувся на східцях, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Одразу за цим пасажиром у транспорт заходив дід із вилами. Саме на сільськогосподарський інструмент і впав чоловік, що втратив рівновагу. Смерть наступила миттєво. Загиблому було 80 років, власнику загорнутих у тканину вил – 88.

ВідеоУ Запоріжжі пасажира трамвая заколов вилами 88-річний дід

Водії та кондуктори кажуть, що вплинути на ситуацію ніяк не могли. Біля ринку завжди багато людей, які возять з собою найрізноманітніші речі – велосипеди, дитячі візочки, лопати, граблі та інші. 

Правоохоронці ж не виключають, що потерпілому могло стати погано ще до падіння. "Причину смерті – чи то дійсно від вил, чи то з якихось інших причин – з'ясовує судмедекспертиза", - наголосив речник ГУ НП у Запорізькій області Олександр Солошенко. Слідчі кажуть, що класифікують справу чи то як нещасний випадок, чи то як убивство з необережності вже після результатів експертизи.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Залиште свій коментар