Подробиці справи 19-річної снайперши бойовиків: "Екстазі" працювала з рязанськими десантниками

Дата публікації
Подробиці справи 19-річної снайперши бойовиків: "Екстазі" працювала з рязанськими десантниками

В СБУ підтвердили інформацію про затримання 19-річної снайперши / iloveukraine.com.ua

В СБУ підтвердили інформацію про затримання диверсантки.

В СБУ підтверджують інформацію про затримання 19-річної снайперши, яка вбила десяток українських бійців.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник глави СБУ Маркіян Лубківський.

"Дозвольте вам офіційно підтвердити, що громадянка України 1995 р.н. з прізвиськом "Екстазі", була затримана оперативною групою контррозвідки Служби Безпеки України і зізналась у скоєних нею вбивствах українських військовослужбовців", - повідомив він.

Зокрема, за оперативними даними, було встановлено, що "Екстазі" в ролі снайпера брала активну участь в бойових діях проти українських силовиків, а після проходження спецвишколу у таборах підготовки диверсантів в Горлівці та Донецьку увійшла до бойового крила підрозділів "Олексія" та "Максима Тьорських" (позивні "Фікс" та "Чорний", військовослужбовці повітряно-десантних військ Рязанського десантного полку).

 

Допис by Markian Lubkivskyi.

"Основним завданням "Екстазі" було знищення українських силовиків снайперським вогнем на блокпостах в районі с.Майорск (м. Горлівка). За наявними даними, лише у період листопада-грудня 2014 року "Екстазі" під час бойових вилазок у складі згаданої групи застрелила близько десяти наших військових", - зазначили в СБУ.

Наразі розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст. 260 КК України, резюмував Лубківський.

Нагадаємо, що раніше Харчишин показав спільне фото з 19-річною снайпершою бойовиків.

Наступна публікація