Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подробиці загибелі трьох дітей на Чернігівщині: ніхто не знає, де була матір під час пожежі

Рідні сестри вчаділи, коли мами не було вдома.

Трагедія сталася в селі Дягова Чернігівської області. Там у приватному будинку задихнулися чадним газом троє діток, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Імовірно, хата зайнялася через залишену без нагляду дорослих затоплену грубу. Кухня вигоріла, а от у дальній кімнаті дитячий одяг та іграшки навіть не пошкоджені. Пожежу помітила одна із сусідок і викликала рятувальників. Сусідки паралельно видзвонювали матір, а чоловіки намагалися врятувати дітей. Коли жінка повернулася до своєї оселі, хата палала, пожежники вже розпочали гасіння, а зсередини вже винесли найменшу дитину. Односельці до останнього сподівалися, що врятують її. "У хату нам саму меншу принесли, я із себе зняла плащ і ми ж штучне дихання робили, масаж серця, але нічого не могли зробити. Швидка приїхала забрати – і все. Не знаю, де вона ходила, я її ледь у калюжі не втопила", - плаче очевидиця трагедії.

ВідеоНа Чернігівщині через пожежу загинули троє дітей

Учаділи, поки мами не було вдома. Три рідні сестрички - чотирьох, трьох та одного року задихнулися чадним газом через пожежу в хаті в селі Дягова, на Чернігівщині. Матері в цей час удома не було. Імовірно, діти ще не спали, бо сусіди викликали рятувальників ще о 8 вечора напередодні. 

На Чернігівщині через пожежу загинули троє дітей

Через велику задимленість до дальньої кімнати дісталися лише рятувальники. Вони й знайшли два дитячі тіла на підлозі. "В апаратах захисту органів дихання черговий караула знайшов двох дітей", - розповів керівник менського відділу ДСНС Денис Луговський. Односельці розповідають, що матір не питуща, але дітей часто залишала самих. Батько покійних засуджений за крадіжку. Жінка зараз у лікарні під конвоєм – поліція відкрила провадження за статею про вбивство. Бабуся діток бачилася з їхньою матір’ю та каже, що та думає про суїцид: "Вона мені сьогодні сказала, що я жити не буду, сказала, якщо мене не відпустять на похорони дітей, жити не буду".

Сусіди говорять, що жінка вже як три роки на обліку в соцслужб. Минулої весни теж на цьому подвір’ї була пожежа, але тоді жінка була вдома. Де вона була, коли помирали її діти, рідні ще не з'ясували.  

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Залиште свій коментар

Вибір редакції