Подробиці жорстокого вбивства дівчини у Вінницькій області: чоловік повісився на турніку і залишив записку

Подробиці жорстокого вбивства дівчини у Вінницькій області: чоловік повісився на турніку і залишив записку

Знайомі кажуть, що чоловік сильно ревнував Ірину.

У Вінниці 31-річний чоловік жорстоко вбив 20-річну колишню кохану. На її тілі знайшли близько тридцяти ножових поранень. Трагедія сталася в обласному центрі в найманій квартирі. Коли поліція з'ясувала, де живе підозрюваний і приїхала до нього додому, але він уже повісився.

Про це пише Обозреватель.

У маленькому місті Томашпіль на Вінниччині поховали 20-річну Ірину Кузнєцову, студентку факультету іноземних мов Донецького національного університету ім. Василя Стуса (виш зараз розташований у Вінниці).

Однокласники згадують Ірину теплими словами.

"Коли ми вчилися в школі, Ірина була скромною і тихою дівчинкою. Але це на перший погляд. Насправді вона завжди вміла постояти за себе, варто було її комусь зачепити. Та й мама не давала скривдити єдину дочку, яку вона виховувала одна. Іра добре вчилася з усіх предметів, ішла на медаль. Тільки не пам'ятаю, отримала вона її чи ні", – згадує одна з однокласниць.

В Іри була єдина подруга, з якою вони після школи разом і вступили до вишу.

У школі в Ірини хлопців не було, ніхто не помічав, щоб вона зустрічалася з кимось. Роман у неї почався, вже коли вона стала студенткою і поїхала жити до Вінниці.

Там вона й зустріла Віталія. Він набагато старший за дівчину, в них різниця 10-11 років. Чоловік уже був одружений, у нього є дитина. Сам він родом із села Голубівка Жмеринського району. У Вінниці працював у магазині.

Зустрічалися вони три роки. Разом жили, навіть їздили до батьків Віталія в село. Все начебто було серйозно. Проте він часто ревнував дівчину.

"Кажуть, що він побачив її з іншим, тому приревнував, і таке трапилося. Інші говорять, що вони вже розійшлися, коли він зустрів її з іншим хлопцем. Зараз уже важко сказати, що правда", – розповідає знайома дівчини.

За даними поліції, того фатального дня хтось із сусідів помітив чоловіка, який стукав у двері квартири, де Ірина винаймала кімнату. Таким способом і вирахували підозрюваного.

Оперативники приїхали в будинок до батьків Віталія. Проте він уже повісився у дворі на турніку, батькам залишив записку, в якій просив вибачення і говорив, що без Ірини жити не зможе.

Батьки вважають, що він не міг так жорстоко вбити дівчину. Жителі села розповідають, що Віталій не був агресивним.

Щоправда, є й інша версія. Одна зі знайомих розповіла, що Віталій підіймав руку на колишню дружину та іноді був агресивний щодо інших. Також він нібито заборгував аліменти на дитину. А його мати завжди його захищала.

Нагадаємо, в Івано-Франківську чоловік жорстоко вбив свого товариша, до якого прийшов у гості.

Новини України: на Волині син відбув покарання за вбивство батька і забив до смерті матір

Новини України: на Волині син відбув покарання за вбивство батька і забив до смерті матір

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
57к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація