Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подробиці звільнення заручниці на Прикарпатті: іноземець приставив ніж до горла і вимагав вийти за нього заміж

Порушником спокою в селі на Івано-Франківщині виявився громадянин Німеччини.

33-річний іноземець-нелегал приставив українці ножа до горла і взяв її у заручниці, аби змусити жінку вийти за себе заміж. Вирішити ситуацію вдалося лише після залучення спецпризначенців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чоловіка, який захопив заручницю, знешкодили за лічені секунди, але спецоперації передували 8-годинні перемовини.  "З його слів, Аллах сказав, щоб він забрав життя у себе і в неї. І він був впевнений, що на небесах вони будуть нерозлучні", - розповів керівник Городенківського відділу поліції Сергій Смижук.

ВідеоНа Прикарпатті затримали нелегала, який силою змушував українку вийти за нього заміж

Омер - етнічний турок, громадянин Німеччини, до України приїхав як турист. З Наталею познайомився у жовтні і одразу почав залицятися. Навесні за порушення терміну перебування в Україні його депортували, але він вкрав документи свого брата-близнюка, повернувся до коханої і, приставивши до горла ніж, вимагав вийти за нього заміж. Довелось втрутитись спецпризначенцям.

На Прикарпатті затримали нелегала, який силою змушував українку вийти за нього заміж

Омер – етнічний турок, громадянин Німеччини, до України приїхав як турист. З Наталею познайомився у жовтні і одразу почав залицятися. Жінка каже, що в цей період був просто неперевершений, але коли почали зустрічатися, все змінилося. "Почав до мене ставитися, як до речі. Ревнував мене до рідних, друзів, забирав телефон, щоб я з ними не говорила", - розповіла жінка. Навесні чоловіка за порушення терміну перебування в Україні депортували, але він вкрав документи свого брата-близнюка і повернувся до коханої.

Як виявилося, для того, щоби приставивши до горла ніж, вимагати вийти за нього заміж. "Говорив, що любить, хоче зі мною жити, хоче, щоб я з ним до Німеччини поїхала. Найперше я переживала за дітей, бо коли він писав мені погрози, що уб’є спочатку дітей у мене на очах, а потім мене", - зізналася потерпіла. Їй вдалося відправити своїх 10-річну дівчинку та 3-річного хлопчика до сусідки, котра і викликала поліцію. "Дочка її дуже сильно хотіла до мами: я переживаю за неї, щоб Омер нічого з нею не зробив. Бо досі він знущався над нею, і дитина все бачила. А хлопчик спав. Він маленький ще, не розуміє нічого", - розповіла свідок конфлікту.

Заручниці стало погано і чоловік дозволив зайти лікарям під охороною поліцейського. Але оскільки нападник дуже сильний, дві жінки і чоловік знешкодити його не наважилися. "Ми намагалися розговорити його, щоб він викинув ніж", - пояснила черговий лікар відділення екстреної медичної допомоги Городенки Надія Римович. Медики пішли лише тоді, коли спецпризначенці були готові визволити заручницю. "Лікарі вийшли. В той момент, коли вони виходили, я близько підійшов до правопорушника – так, щоб він входу не бачив. У цей час зайшов КОРД", - зізнався керівник Городенківського відділу поліції Сергій Смижук.

За підсумками подій у жінки числені ссадна і шок. Вона переконана, що цього могло і не бути, адже місцевих поліцейських попереджали про можливий приїзд Омера, але ті вирішили не втручатися в ситуацію. Керівник поліції це заперечує. "Крім реєстрації сусідки, тобто аналізуючи дзвінки на 102, я можу запевняти однозначно, що не було повідомлення жодного стосовно цього факту", - каже Смижук. Кривдник жінки зараз у СІЗО, і буде там, поки триватиме слідство. За утримання заручниці його загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.  

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Вибір редакції