Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подружжя 70-річних пенсіонерів лишилося просто неба після пожежі в Миколаєві

Люди потребують допомоги, і чимшвидше, бо погода стає дедалі прохолоднішою.

Літнє подружжя з Миколаєва змушене жити на згарищі через те, що в їхньому  будинку  сталася пожежа. Рятувальникам вдалося зберегти стіни, але вся покрівля вигоріла і тепер хату заливають дощі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Не доведи Боже комусь пережити таке, ще й на старості", - каже Лідія Гриневич. Вона разом із чоловіком поралася на городі, коли побачила, що з даху будинку йде дим. Чоловік одразу кинувся на горище. "У мене отут двері були, відчиняю двері, а тут повністю полум’я. Я навіть не зміг зайти. Мабуть, проводка", - розповів погорілець Микола Гриневич.

ВідеоЛітньому подружжю з Миколаєва потрібна допомога у відновленні згорілого будинку

Літнє подружжя з Миколаєва змушене жити на згарищі. У їхньому будинку сталася пожежа. Надзвичайникам вдалося врятувати стіни, але уся покрівля вигоріла, і тепер хату заливають дощі. Пенсіонерам по 70 років, у них зовсім немає рідні. Чим можуть, допомагають сусіди, але цього недостатньо, щоб відновити дах до зими. Реквізити для допомоги: Приват Банк 4149 4991 1597 5839 Гриневич Лідія Зіновіївна. Телефон 063-185-01-50

Літньому подружжю з Миколаєва потрібна допомога у відновленні згорілого будинку

Чоловік викликав рятувальників, ті швидко загасили вогонь,але дах встиг вигоріти весь. Замість стелі в будинку – чорні балки. "Оце наша спальня – все згоріло. Ванна вся, тут купатися неможна. В туалет боїмося", - каже пан Микола. Невдовзі по пожежі сильний дощ залив будинок – пошкоджено меблі та техніку. "Не встигали виносити відра. Дощ, злива", - каже пані Лідія.

У будинку досі сильний чадний сморід, людям там важко дихати, тому пенсіонери цілий день перебувають на вулиці. Заходять всередину, тільки щоб переночувати, а сплять, напівсидячи, на диванчику, бо то єдине безпечне місце. "Закуталися ковдрою, бо сиро, холодно. А ще накрилися целофаном. Це єдиний шматочок, де тобі на голову не впаде, єдине сухе місце", - пояснює пані Лідія.

Фотогалерея У школі Хмельницького сталася пожежа (5 фото)

Після пожежі до пенсіонерів позбігалися сусіди, люди допомагали хто чим може – принесли плівку та брезент, аби хоч трохи прикрити дах. Також небайдужі зібрали трохи грошей і додали їх до невеличких збережень пенсіонерів. "Як кажуть, гробові. Удвох збирали, сусіди допомогли ось дошки купити", - зізнається пан Микола. Всі роботи допомагають зробити сусіди. "Ще сусід, він через два будинки живе – то ми й робимо. Він вихідний, я вихідний – так у нас співпало. А завтра інші прийдуть допомагати", - розповів Олександр Іванов.

Але це лише крапля в морі – сусіди підрахували, що на ремонт даху треба майже 200 тисяч гривень. Звідки взяти такі гроші, подружжя не знає – в них немає ні дітей, ні рідних. Все життя будували будинок, який згорів. Як відновити його на дві пенсії – навіть не уявляють. Подружжя звернулися по допомогу до місцевої влади. Там готові допомогти матеріалами, але процес їх виділення триватиме до зими. "Кожне рішення має пройти дві комісії. А потім іще висіти на сайті 20 днів", - пояснив процедуру начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Миколаєва Олександр Герасименя.

Аби до холодів принаймні накрити будинок, погорільці просять допомоги у небайдужих. Інакше пенсіонерам доведеться зимувати під снігом.

Допомогти подружжю погорілців можна, переказавши кошти за реквізитами: Приват Банк 4149 4991 1597 5839 Гриневич Лідія Зіновіївна. Телефон 063-185-01-50

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції