Перейти до змісту
Подружжя пенсіонерів віддало 10 тисяч гривень на підтримку Євромайдану

Подружжя пенсіонерів віддало 10 тисяч гривень на підтримку Євромайдану

Подружжя хоче дочекатися того моменту, коли Україна стане "щасливою країною щасливих людей".

Пенсіонери з Івано-франківська Михайло Кравчук та Мирослава Калина пожертвували 10 тисяч грн для відправлення людей з Івано-Франківська на підтримку київського Євромайдану.

Про це місцевим журналістам повідомив представник штабу національного спротиву диктатурі Дмитро Чуйко.

За його словами, 89-річний Михайло Кравчук з дружиною за станом здоров'я не можуть підтримати головний Майдан країни фізично, тому вирішили допомогти матеріально, пише УНІАН.

"Мене дуже болить, те що зараз відбувається в країні. Українцям треба боротись за свою незалежність, тому треба їхати на Майдан. Ми з жінкою порахували, що 10 тис. грн. має вистачити для того, щоб відправити великий автобус з активістами до Києва", - зауважив пенсіонер.

Дідусь зізнається, що дуже хоче з дружиною дожити до того моменту, коли Україна нарешті стане "щасливою країною щасливих людей". "На перемогу!", - додав дідусь.

Чуйко зауважив, що подружжя в місяць витрачає на ліки від 800 до 1000 гривень, проте не пожалкували тих коштів, які роками відкладали, на підтримку позитивних змін у країні.

Як повідомлялося раніше, донецький пенсіонер також віддав Євромайдану всю пенсію і пообіцяв мітингувати "поки не вб'ють".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин