Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подружжя, що важило разом 213 кілограмів, поділилося найуспішнішим методом схуднення

Цей тренд вже допомагає скинути зайву вагу парам у США.

Одним з найпопулярніших останнім часом методів скинути вагу є спільне схуднення. Набагато легше позбавитися зайвих кілограмів, працюючи над цим разом зі своєю другою половинкою, аніж наодинці. 

Це доводить історія Ольги та Ігоря Таранухів, котрі скинули 68 кілограмів на двох, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

"У жінки довго не вдавалося схуднути. Я вирішив влаштувати для неї гру: у нас була різниця 10 кілограмів і перемагає той, хто скинув більше. Це підтримка жінки. Я її люблю, і тому треба підтримувати її в будь-якому випадку", - сказав Ігор.

Йдеться також і про те, що протягом спільного схуднення не варто ставити на меті скидання 20 кілограмів або кардинального схуднення до літа. Ольга втратила за рік 22 кілограми, при цьому ставлячи собі маленькі цілі на невеликий період часу: схуднути на 1-2 кілограми протягом тижня. 

"Якби не Ігор, я би, напевне, до цього і не дійшла. Бо він мене підтримував у всьому. І схуднення - не виключення", - каже Ольга. 

Відомо, що останнім трендом у США є худнути парами. На американському телебаченні є відповідні шоу, на яких пари або подружжя разом скидають зайві кілограми.

ВідеоПодружжя, яке важило 213 кг, поділилося своєю історією схуднення у "Сніданку з 1+1"

Разом вони важили 213 кілограмів. За два роки вони змінилися до невпізнаваності. Подружжя з Черкас Ольга та Ігор Таранухи завітали у студію "Сніданку з 1+1", щоб поділилося своєю історією.

Подружжя, яке важило 213 кг, поділилося своєю історією схуднення у "Сніданку з 1+1"

Нагадаємо, без жодної хімії Ганна Марченко з міста Хмільник на Вінниччині зменшила протягом року свою вагу зі 103 до 65 кілограмів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції