Погода в листопаді: синоптики розповіли, чи чекати українцям на перший сніг

Погода в листопаді: синоптики розповіли, чи чекати українцям на перший сніг

Фото: УНІАН

Синоптики кажуть, що останній осінній місяць підхопить тенденцію жовтня і теж буде теплішим за кліматичну норму на кілька градусів.

У неділю, 1 листопада, в Україні спостерігалася класична осіння погода - і дощ, і хмари, і холод. Хоча трава й досі зелена, а листя на деревах тільки-но почали жовтіти. Синоптики кажуть, що останній осінній місяць підхопить тенденцію жовтня і теж буде теплішим за кліматичну норму на кілька градусів.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

Так як і сьогодні, в Україні дощитиме і упродовж наступного тижня. Опади мігруватимуть щодня у всій Україні. Найближчі кілька днів сухо буде лиш на півночі, у центрі й півдні. Температура розподілиться так: найтепліше - до +13 - на сході. Найхолодніше - на заході - до +8. У решті регіонів до +10.

Щодо першого снігу, то, попри те, що кілька років поспіль він випадав у першій половині листопада, цьогоріч на нього, кажуть синоптики, так рано чекати не варто. Ймовірніше, що до кінця листопада ніяких сніговиків наліпити не вдасться.

Зелена трава, дощі та  перший сніг - яким буде листопад в Україні

Зелена трава, дощі та  перший сніг - яким буде листопад в Україні

Тим часом льодовиковий період небачених масштабів почався в американському штаті Оклахома. Дощ падав з неба і зразу перетворювався на кригу. Шар льоду до 7 сантиметрів скував усе навколо. Дороги стали як каток, дерева та електролінії не витримували товстого шару льоду і просто валились. Близько 300 тисяч осіб сиділи без світла.

А на іншому континенті - в Австралії випав рекордних розмірів град діаметром до 12 сантиметрів. Така куля, що летить із неба й уміщається в людську руку, може вбити.

Як повідомлялося раніше, листопад в Україні буде теплим: середня місячна температура очікується в межах 1-8 градусів тепла, а в горах опуститься до 0+3 градусів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація