Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пограбування ювелірки в Борисполі: здобич на 5 млн грн викрали за дві хвилини

Затримати нападників по гарячих слідах поліції не вдалося.

У центрі Борисполя четверо чоловіків у масках та з автоматом пограбували ювелірний магазин. Це сталося напередодні в людному місці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Всередині крамниці перебував охоронець, однак виступити один проти чотирьох та ще й озброєних автоматом Калашникова грабіжників він не відважився. Нападники розбили кілька вітрин –- скло виявилося неброньованим.

ВідеоУ Борисполі пограбували ювелірний магазин на 5 млн гривень

У Борисполі пограбували ювелірний магазин на 5 млн гривень Крамниця у самому центрі міста. Всередині перебував охоронець. Натомість виступити один проти чотирьох та ще й озброєних автоматом він не відважився.

У Борисполі пограбували ювелірний магазин на 5 млн гривень

Крадії загребли золота на 5 мільйонів гривень, сіли в автомобіль марки Rover і поїхали геть. Продавці  магазину спочатку викликали  співробітників приватної служби охорони, а вже ті сповістили поліцію. "Швидко розбили вітрини, зібрали в одну сумку коштовності і з місця події зникли. Всі ці дії тривали дві хвилини, після чого приїхав патруль приватної охоронної фірми", - констатував речник поліції Київщини Микола Жукович.

Затримати грабіжників по гарячих слідах не вдалося. У п’ятницю ювелірна крамниця була зачинена, але знадвору було видно, що всі полиці, де було золото, порожні, тоді як срібла нападники не чіпали.

Залиште свій коментар

Вибір редакції