Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Погрози й утиски. Нефьодов розповів, хто залякує нових керівників митниці

Із митниць звільняють "найодіозніших" співробітників.

Співробітники Державної митної служби отримують погрози від криміналітету та псевдоактивістів, які не пускають новопризначених очільників на робочі місця й стають на захист попереднього керівництва, розповідаючи, що вони буцімто "міцні професіонали".

Про це в ефірі "Громадського радіо" розповів керівник ДМС Максим Нефьодов.

За його словами, траплялися інциденти, що новопризначені керівники митниці навіть не мали змоги працювати в звичному режимі, бо їх не пускали до робочих місць. Нефьодов зауважив, що зловмисники захищають старих працівників структури, розповідаючи, що вони нібито "міцні професіонали".

"На жаль, погрожує, і на жаль, погрожує не тільки криміналітет в сенсі бандитів. Ми знаємо, що в нас часто користуються послугами якихось кишенькових громадських організацій або псевдоактивістів, які інколи не допускають новопризначених керівників до робочих місць, і кажуть, що ті, хто були раніше - це міцні професіонали. Ну і що, що трохи заплямовані? Зате вони хороші люди, треба зберігати за ними посади ", - сказав Нефьодов.

Також керівник митниці зауважив, що зловмисники нерідко залучаються допомогою правоохоронних органів. Як приклад він навів ситуацію з обшуками у нового керівника Львівської митниці. Посадовця, за його словами, підозрювали у внесенні некоректні дані до трудової книжки.

"Тобто це просто методи тиску, але це означає, що там ми робимо щось таке, що викликає у нечесних ділків ненависть і бажання з нами боротися. Відповідати на це ми можемо тільки своєю чесною роботою та в межах закону", - підсумував Нефьодов.

За словами глави митної служби, зараз йде процес звільнення 500-600 "найодіозніших співробітників", після чого стартує процес повноцінної переатестації тих, хто залишився.

Нагадаємо, від 8 грудня в Україні розпочала роботу Нова митниця. Під час її запуску було змінено 500 старих керівників. Крім того, під час реформи Нової митниці було оновлено близько 40% керівників митних постів. 

Зазначимо, що 24 жовтня Максим Нефьодов заявив, що процес створення регіональної структури нової ДМС запущено. Зокрема, вже затверджено типові структури підрозділів, підписані положення про митницю та обрано 16 в. о. керівників, які отримають статус юридичних осіб, отримано також погодження Кабміну. 

Нагадаємо, 5 липня Кабінет міністрів України призначив Максима Нефьодова головою Державної митної служби. 16 липня в Україні офіційно зареєстрували митну службу. Її керівник Максим Нефьодов розповів, що буде далі. Він також згодом розповів про старт ІТ-аудиту основних систем "Нової митниці". Упродовж трьох місяців відомство має скласти план цифрової трансформації органу.

Відео Очільник Державної митної служби Максим Нефьодов розповів про запуск Нової української митниці

У неділю в Україні офіційно запрацювала Нова митниця. До її запуску вже скоротили кількість регіональних митниць від 26 до 16, запустили тестовий портал та кол-центр для скарг громадян та звільнили 500 митників із поганою репутацією. На кого і як вплинуть такі зміни та які головні завдання має новий кадровий склад митниці - поговоримо з головою Державної митної служби України Максимом Нефьодовим.  

Очільник Державної митної служби Максим Нефьодов розповів про запуск Нової української митниці

Залиште свій коментар

Вибір редакції