Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час виборів показали світу, що є демократичною країною – Гройсман

Прем'єр відзначив високу явку на виборах.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає перший тур виборів президента України "відбувся у демократичний спосіб, коли кожен міг прийти і висловити свою думку".

Про це повідомила прес-служба прем'єра.

Глава Уряду зазначив, що ці вибори відзначилися значною явкою виборців.

"Завершився перший тур. Ми показали на весь світ, а головне самі собі, що Україна є демократичною країною. Всі мали можливість прийти і віддати свій голос - за покликом серця і розуму... Кожен зробив те, що від нього, як громадянина, залежить", - сказав Гройсман.

Прем’єр-міністр додав, що попереду другий тур. І дуже важливо, аби програми кандидатів були реалістичними, їхнє бачення розвитку України – чітким, а вибір громадян співпадав з їхніми бажаннями. Українці не один раз розчаровувалися, і зараз, впевнений Прем’єр-міністр, розчарувань допустити неможливо.

Як повідомлялося раніше, в Україні завершилося голосування на першому турі виборів президента України. За даними "Національного екзит-полу 2019" станом на 18:00, у першому турі виборів президента України перемагає шоумен Володимир Зеленський із результатом у 30,4%. Петро Порошенко посів другу сходинку з показником 17,8%. Юлія Тимошенко стала третьою - 14,2%.

У результатах екзит-полу на замовлення ТСН станом на 18:00, Зеленський отримав 30,1% голосів виборців, на другому місці -  Порошенко із результатом у 18,5%. Третю позицію обійняла Тимошенко - 14%.

ВідеоРостислав Хотин заявив, що потрібно збільшувати кількість виборчих дільниць для українців у Європі

Дуже прозорими, демократичними і драматичними назвав кореспондент Ростислав Хотин вибори 2019 року. Також він розповів про великі черги виборців у Чехії, через які дільницю довелось зачинити на 45 хвилин пізніше.  

Ростислав Хотин заявив, що потрібно збільшувати кількість виборчих дільниць для українців у Європі

Залиште свій коментар

Вибір редакції