“Показувати треба результат”: президент Зеленський розповів про враження гостей України від доріг на Донбасі

“Показувати треба результат”: президент Зеленський розповів про враження гостей України від доріг на Донбасі

Фото: Право на владу

Глава держави вважає, що українці повинні пишатися своєю країною - такою, якою вона є.

Президент України Володимир Зеленський висловив думку, що гостям України потрібно демонструвати результат відновлення незалежності і пишатися країною, якою вона є.

Про це глава держави заявив 26 серпня у ток-шоу "Право на владу" в ефірі телеканалу “1+1”.

“Я давно дуже хотів, щоб ми показували нашу країну, яка вона є насправді. Але показувати треба результат”, - зауважив Володимир Зеленський. 

За його словами, лідери іноземних держав, які побували в Україні на відзначенні 30-річчя Незалежності, їздили нашими дорогами на Донбас і були приголомшені. “Вражені, що на Донбасі — дороги”, - уточнив президент.

Так само, стверджує Зеленський, гості, які відвідали Івано-Франківську область, теж були у захопленні не тільки від природи, але й інфраструктури, зокрема мостів. “Все це дійсно є”, - підкреслив він.  

На думку глави держави, Україна повинна продемонструвати результат відновлення своєї Незалежності, а українці - показувати гостям країну такою, якою вона є, і пишатися нею.

Нагадаємо, у вівторок, 24 серпня, в Україні відсвяткували 30-у річницю Незалежності. По всій країні відбулася низка заходів. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація