"Поки батьки не бачать" - нове розслідування ТСН

Чи знаєте ви, чим займаються ваші діти, коли вас немає вдома?

Що спонукає підлітків тікати із сім’ї? Чому останнім часом помолодшав дитячий суїцид? Наскільки дітям з багатих родин знайоме поняття "золотої клітки"? Ці та інші теми, що стосуються підліткових проблем, лягли в основу журналістського розслідування ТСН "Поки батьки не бачать".

ТСН
ТСН готує нову серію журналістських розслідувань
Над проектом працювали журналісти каналу "1+1" Світлана Усенко та Світлана Березівська. В ефірі він стартує після новорічних свят у рамках програми ТСН о 19:30.

"Ми вирішили узятися за цю тему тому, що в нашій країні реально існує проблема підліткової агресії, дитячого суїциду, раннього сексу. Тема дуже важка, тому що діти часто скоюють недитячі вчинки. Проект "Поки батьки не бачать" – про підлітків, проблеми виховання та насильства дітей над дітьми", – каже Світлана Усенко.

"Дуже часто причини дитячої жорстокості закладаються самими батьками, – додає Світлана Березівська. – Вчасно щось не помітили, на щось не звернули увагу. Сучасні батьки майже не розмовляють зі своїми дітьми. Купуючи подарунки, вони не знають, що в їхніх дітей на серці. Питаючи про обід та оцінки, не цікавляться їхніми думками та настроєм. Сподіваюся, наш проект поверне дітям увагу батьків".

На сьогодні знято 10 із запланованих 15 серій проекту "Поки батьки не бачать". Кожна серія буде присвячена окремій темі: діти-втікачі, діти гастарбайтерів, діти і секс, діти та комп’ютер, діти та алкоголь, молодіжні субкультури тощо. Як стверджують автори проекту, вони чекають глядацького відгуку, судячи з якого можна буде говорити про продовження роботи над проектом.


ВідеоНа "1+1" стартує проект "Поки батьки не бачать"

Відео"Поки батьки не бачать" - нове розслідування ТСН

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: