"Поки батьки не бачать": вся правда про ваших дітей в ефірі ТСН (відео)

ТСН розпочинає нове журналістське розслідування під назвою "Поки батьки не бачать", в центрі уваги якого – ваші діти.

Автори проекту досліджують психологію підлітків: від сиріт до дітей заробітчан та нащадків заклопотаних багатіїв.

Спротив, агресія, брехня або просто захист від страху. Чим живуть сьогодні наші діти? Як часто ви спілкуєтесь з ними відверто?

Покинуті діти при живих батьках – тема першого дослідження журналістів. Близько 9 мільйонів неповнолітніх дітей в Україні мають батьків-заробітчан. Як вони живуть і хто їх виховує замість батьків – перша розповідь.

Дитина
Veer
ТСН розповість, як почуваються діти, батьки яких не знаходять для них часу...
У подальших серіях автори проекту розглянуть низку непересічних, але, на жаль, типових для України тем: куріння, алкоголь, наркотики, ранній секс. Ви думаєте – ваші діти тут ні до чого? Не сподівайтесь.

Підліткова жорстокість. Все частіше до дитячих тюрем потрапляють неповнолітні, які скоїли тяжкі злочини і убивства. Як і чому неповнолітні потрапляють у виправні колонії?

Скінхеди, емо, готи та інші представники молодіжних течій. Чому ваші діти шукають кумирів серед чужих людей? Як знайти підхід до власної дитини?

Мета нового проекту ТСН – звернути увагу батьків на проблеми власних дітей.

Дівчина з сигаретою
Архів
...а також діти, від яких всі відвернулися
Авторами проекту є дві журналістки, дві мами, дві Світлани – Усенко та Березівська. Перший випуск ви зможете побачити в ефірі ТСН 29 грудня.

Якщо ви стали свідком агресивної поведінки підлітків або маєте власний досвід виховання складної дитини, телефонуйте за номером 388 або залиште повідомлення на сайті tsn.ua, і, можливо, саме ваша історія стане темою наступного сюжету ТСН. Ми розкажемо про ваших дітей більше, ніж знаєте ви самі.

Світлана Усенко Світлана Березівська
1+1
Автори проекту: Світлана Усенко та Світлана Березівська

ВідеоПоки батьки не бачать

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: