Покинуту мамою-повією Катрусю зможе забрати батько, коли доведе, що вилікувався від туберкульозу

Покинуту мамою-повією Катрусю зможе забрати батько, коли доведе, що вилікувався від туберкульозу

Батько обіцяє забрати Катрусю

Бабуся з тіткою хотіли забрати дитину, проте оригінал свідоцтва про народження знаходиться у батька.

У понеділок, 21 жовтня, стало відомо, що кримінальну справу проти мами дворічної Катрусі, яка покинула її на чужих людей, закрито за відсутністю складу злочину, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Сьогодні дівчинку відвідали одразу дві родички - бабуся по маминій лінії та рідна тітка. Жінки мали намір забрати Катю, але у них не було з собою оригіналів документів - лише ксерокопії свідоцтва про народження.

Після закриття кримінальної справи, коли про позбавлення батьківських прав більше не йдеться, долю дитини вирішуватиме служба у справах дітей та, власне, родичі. Соцпрацівники впевнені, що саме батьки мають вирішити між собою, хто доглядатиме малу.

Утім, у рідних контакту не виходить. Тітка Катрусі, Наталя, запевняє, що батько дитини Євген відмовляється навіть розмовляти з членами їхньої родини по телефону.

"Я йому подзвонила, попросила, щоб документи Катіни переслав. Спочатку він погодився, а потім мені такого у три поверхи нагнув, що у мене вуха завернулися", - розповіла Наталя.

Родичі Катрусі пересварились через покинуту дівчинку

Родичі Катрусі пересварились через покинуту дівчинку

Сам батько сьогодні нарешті теж приїхав до Києва. Спочатку з'явився у службі захисту дітей, а потім приїхав у гості до доньки.

У ексклюзивному інтерв'ю ТСН Євген розповів, що три місяці тому власноруч писав заяву до міліції про зникнення дитини - це сталося, коли Олена забрала від нього Катю та поїхала з дитиною невідомо куди.

"Вони втекли десь три місяці тому. Я заявляв в міліцію. Два рази заявляв. Шукали дитину. Забрали паспорт її, гребінець, штани, мали шукати. Якби я знав, де вона - сам би поїхав забрав. Але де шукати - Київ здоровий. Де я її знайду", - нарікає Євген.

Нині тато готує документи, щоб забрати малу. В нього є повний комплект довідок, до Києва він привіз зокрема медичну картку Катрусі та оригінал її свідоцтва про народження. Аби забрати малу додому, йому не вистачає лишень свіжої медичної довідки - Євген хворів на туберкульоз та має довести, що видужав.

Нагадаємо, у неділю, 13 жовтня, охоронці придорожнього готельного комплексу забрали Катрусю у безхатька, коли він у магазині купував собі горілку, а дитині йогурт. До цього його неодноразово бачили у компанії дівчинки, а також ще двох жінок-повій (ймовірно, матері Олени та її куми Каріни). Проте, коли чоловік серед ночі з'явився з дівчинкою без жінок, це викликало запитання.

Зазначимо, що спочатку безхатько запевняв, що невідомі висадили дівчинку із машини на дорозі, а він її підібрав.

Навколо кинутої дівчинки розгорівся цілий соціальний скандал. Її маму знайшли тільки за кілька днів. Виявилося, що вона залишила малу на куму, у якої жила після того, як втекла від чоловіка. Кума у свою чергу також залишила дитину на безхатька та подалася у своїх справах.

Мама дівчинки Олена розповіла, що втекла від чоловіка, тому що він бив їх з Катрусею. Одного разу навіть довів до лікарні. Олена пообіцяла виправитися та кинути займатися проституцією, проте, коли ТСН знайшла для неї чисте і пристойне житло, вона відмовилася виходити з машини та попросила відвезти назад у той самий "бомжатник", звідки її і витягли.

Повʼязані теми:

Наступна публікація