Покупці ледве не знищили прилавок на старті продажів нового "Гаррі Поттера" в Києві

Ажіотаж в Українському домі було помітно неозброєним оком.

Нова книга про Гаррі Поттера вже в Україні. У столиці презентували восьму книгу про чарівника "Гаррі Поттер і прокляте дитя", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Український переклад знаменитої поттеріани вийшов одним із перших у світі, випередивши сусідніх Польщу та Росію. Видавець Іван Малкович каже, що фахівці спрацювали не лише швидко, а й дуже якісно. П'єса читається легко, а від сюжету неможливо відірватися. У новій книзі Гаррі Поттеру 40 років, він батько трьох школярів, працює в міністерстві магії, а головним героєм стає його молодший син Альбус. "Я сам був засмучений, що от п'єса, а коли прочитав, зрозумів переваги. П'єса швидше читається, там сюжет дуже стрімкий. Ти просто ковтаєш цю книжку. Думаю, що ця книжка буде до ранку прочитана", - каже Малкович.

ВідеоФанати Гаррі Поттера з'їхалися з усіх регіонів на презентацію українського перекладу нової книги

На презентацію приїхали поттеромани з Сум, Полтави, Львова та інших міст. Захід відбувався в Українському домі, котрий через скупчення людей нагадував мурашник. За відмінні знання та максимальну схожість з персонажами переможці конкурсів отримували книжки із автографами Джоан Роулінг. Коли ж було оголошено про початок продажу – люди ледве не знесли прилавок із книжками. Кажуть, їх готові купувати за будь-які гроші. І єдине, про що тепер мріють – продовження, аби на черговій книзі історія про чарівника не завершувалася.

Кореспондент ТСН Вікторія Дмитренко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: