Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Покупці житла в Бучі перекрили дорогу через конфлікт із забудовником

Люди намагалися привернути увагу влади та ЗМІ до своїх проблем.

У Бучі під Києвом люди зранку перекрили дорогу, бо вже майже три роки не можуть переїхати в куплені квартири. Замість обіцяних 300 осель забудовник здав лише половину і забув підключити світло, воду та опалення, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Водії та пасажири автобусів акцією протесту були невдоволені, бо запізнювалися на роботу та зустрічі. Врешті, машини таки прорвали блокаду та рушили дорогою. Власниця ж однієї з квартир повела журналістів показувати, в яких умовах їй доводиться жити – у Ганни двоє діток, тому в нову оселю хотіли якнайшвидше. "Нас завіряли відділ продажу: місяць – світло буде, місяць – газ буде. Цей місяць триває вже три роки", - каже вона. За однокімнатну квартиру жінка виклала 260 тисяч гривень, на ремонт пішло ще 150 тисяч. Але від забудовника досі лише обіцянки, котрим інвестори будівництва не вірять.

ВідеоУ Бучі люди перекрили дорогу, бо три роки не можуть переїхати в куплені квартири

Замість обіцяних 300 осель забудовник здав лише половину. І забув про найголовніше - в домі немає світла, води та опалення. Але попри відсутність комунікацій, дві родини таки заселилися, бо жити їм більше ніде. 

У Бучі люди перекрили дорогу, бо три роки не можуть переїхати в куплені квартири

Попри всі труднощі Наталія заселилася у висотку, бо жити більше ніде. Після того, що довелося пережити взимку, родина купила газовий балон та генератор. Воду носять бутлями, світло мають дві години на добу. "Лише для зарядки телефонів", - пояснює вона. У недобудові спочатку поселилося 20 сімей, проте в таких умовах витримали лише дві родини. Люди кажуть, що аналогічна ситуація у фірми-продавця квартир і в Чернівцях та Хмельницькому. Телефон забудовника мовчить. Торік у грудні було відкрито кримінальне провадження, але власники недобудованого житла запевняють, що відтоді нічого не змінилося.

Днями схожа акція протесту відбулася в іншому столичному передмісті. В Ірпені під Києвом інвестори житлових комплексів мікрорайону "Благодатний" провели мітинг і заблокували одну з доріг у місті. На перекритій учасниками протесту дорозі зупинилися кілька сотень автомобілів. 

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Вибір редакції