Поле під Луцьком стало "Бандерштатом": 14 тисяч осіб відвідали патріотичний фестиваль на Волині

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сюди з’їжджалися величезними компаніями з усієї України.

14 тисяч осіб за три дні - музично-патріотичний фестиваль "Бандерштат" у Луцьку встановив новий рекорд. Пофестивалити на Волинь з’їхалися чи не зі всієї України. Три дні гості "Бандерштату" слухали піснІ, брали участь у зустрічах із відомими митцями та політиками або просто відпочивали.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поле поблизу Луцька перетворилося на справжнє наметове місто. Цього року наметів розбили близько двох тисяч і це удвічі більше як торік. Сюди з’їжджалися величезними компаніями з усієї України.

Фестиваль «Бандерштат» - обходиться без алкоголю.  Влада Луцька  забороняє продавати поруч із ним навіть пиво.

ВідеоМузично-патріотичний фестиваль "Бандерштат" у Луцьку встановив новий рекорд

14 тисяч людей за три дні - пофестивалити на Волинь з’їхалися чи не зі всієї України. Три дні гості "Бандерштату" слухали пісні, брали участь у зустрічах із відомими митцями та політиками, або просто відпочивали. Побувала в атмосфері свята і знімальна група ТСН.

Музично-патріотичний фестиваль "Бандерштат" у Луцьку встановив новий рекорд

Усі три дні на термометрі - більше тридцяти, проте спекотно не лише на вулиці, але й біля головної сцени, бо тут емоції просто зашкалюють. Програма фестивалю надзвичайно насичена, бо гості  виступають одразу на трьох сценах майже безперервно.

Нагадаємо, що у 2017 році організатори фестивалю "Бандерштат" скасували презентацію книжки Олени Герасим'юк "Розстрільний календар", де описуються політичні репресії у радянській Україні. 

Кореспондент ТСН Тетяна Хомич.

ВідеоНа фестивалі "Бандерштат" провели масштабний патріотичний флешмоб на підтримку бранців Кремля

Відео флешмобу з висоти пташиного польоту з'явилось на офіційній сторінці фестивалю "Бандерштат", який відбувається на Волині. На ньому видно: за допомогою ліхтариків та екранів мобільних телефонів кілька сотень відвідувачів виклали величезне слово FREE - таким чином підтримали українців, яких незаконно утримують у в'язницях в Росії. 

На фестивалі "Бандерштат" провели масштабний патріотичний флешмоб на підтримку бранців Кремля

Вибір редакції