Подивитися та сфотографувати на пам'ять горе-кран з'їжджаються люди з усіх кінців Києва.
Українська інтернет-спільнота продовжує активно стежити тепер вже за підводним життям крана "Захарія".
Нагадаємо, плавучий підйомний кран напередодні ввечері, 18 листопада, несподівано впав у Дніпро - біля будівництва Подільського мосту. Але чому з краном сталася "нештатна ситуація" - фахівці та експерти досі не коментують.
Захарій тепер став популярним туристичним об'єктом. Люди спеціально приїжджають з різних кінців Києва та активно перелазять через паркан, щоб подивитися на полеглий кран.
Чому з краном сталася "нештатна ситуація" фахівці та експерти досі не коментують. Тож кран став місцем паломництва усіх допитливих. Серед версій, які висуваються: помилка проектувальника та недбалість - наче кран не був зачіплений за один з понтонів.
Коли ж кран заберуть і продовжать будівництво, поки що невідомо.
Нейтралізація райдужних плям розлитої в Дніпро солярки - це наразі єдині роботи, які були помічені біля крана.
Для прибирання паливної плями розсипають сорбент, який вбирає у себе паливо. Воно перетворються на тверду речовину, після чого паливо збирають з води.
А тим часом горе-кран "Захарій" стає все популярнішим серед народу, до нього приходять навіть сім'ями. Його аккаунт у твіттері ще вчора читали всього двадцять юзерів, сьогодні – вже майже тисяча. Сам кран відучора написав, що нарешті виспався, вперше в житті.
Читайте також:
Кран "Захарій" може загинути у Дніпрі
Кран, який впав на Дніпрі, втратив пам'ять і вибачається перед усіма
В Києві у Дніпро завалився найбільший у Європі річковий кран
Разом з краном у Дніпро впали вісім людей